هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی پلک

هزینه جراحی پلک

هزینه جراحی پلک از مواردی است که بیشتر افراد قبل از جراحی به دنبال آن هستند این جراحی بیشتر به نوع و پیچیدگی فرآیند عمل مورد انتخاب بستگی دارد.

 

به دلیل حساسیت بالای چشم و همچنین برای کاهش عوارض ناشی ازجراحی پلک ، این نوع جراحی باید توسط پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت پذیرد. که همین امر در هزینه جراحی پلک موثر است.

 

هزینه جراحی بینی

 

هزینه جراحی پلک  ر تمام متخصصین یکسان نبوده و هزینه ی جراحی در دو بیمار در یک کلینیک نیز با هم متفاوت خواهد بود .

عوامل بسیاری مانند موقعیت کلینیک ، دستمزد جراح ، نوع جراحی ، هزینه های اتاق عمل ، گستردگی جراحی و هزینه های جانبی چون هزینه آزمایش ، دارو و ویزیت های پس از عمل بر برآورد هزینه ی واقعی و دقیق هزینه جراحی  پلک موثر خواهد بود .

 

 

 

جراحی پلک بالا و هزینه جراحی پلک

 

جراحی لیفت پلک وعمل افتادگی پلک  که در حقیقت همان جراحی پلک است نوعی از عمل زیبایی برای حذف پوست اضافی و همچنین حذف یا اضافه کردن چربی به پلک استفاده می شود که هزینه جراحی هریک از این روشها باهم متفاوت است.

در جراحی پلک بالا از چند برش جراحی برای بیرون آوردن پوست و چربی اضافی استفاده میشود . سپس با استفاده از یک بخیه کوچک برای وصل کردن پوست به یکدیگر به منظور امکان تا شدن پلک استفاده می کنند.

 

یکی دیگر از جراحی های پلک عمل جراحی افتادگی پلک پایین است شامل جراحی پوست زیر خط مژه یا جراحی داخل پلک می باشد. این عمل می تواند با لیزر جوانسازی پوست ترکیب شده تا خطوط و چین و چروک پلک را کاهش دهد.

 

هزینه جراحی پلک

همان گونه که می دانید وجود چربی و پوست اضافی در پلک بالا  ظاهر شما را تغییر داده و باعث افزایش سن در چهره شما خواهد شد.  جراحی بلک پالا بیشتر  برای حذف پوست و چربی های اضافه و بهبود محدوده بینایی چشم به کار برده می شود.

در جراحی افتادگی پلک بالا ، پوست اضافی ، عضله ، کیسه های چربی و  توسط جراح پلاستیک با روش های خاصی برداشته شده و افتادگی پلک نیز اصلاح می گردد .هزینه جراحی پلک هریک از این روشها باهم متفاوت است.

.

 

کاربرد جراحی لیزری پلک چیست؟

-ورم زیر چشم ها

-افتادگی پلک بالا

-داشتن یک نگاه همیشه خسته

-پف کردگی اطراف چشم ها

-پوست مات با چین و چروک‌هایی در اطراف چشم‌ها

 

هزینه جراحی پلک

 

مدت دوام نتایج جراحی لیزری پلک

 

مدت دوام نتایج برای  افراد مختلف فرق دارد ، این ماندگاری بیشتر به وراثت ، سبک زندگی و مراقبت های بعد از عمل جراحی پلک مربوط می شود ، ولی در حالت کلی باید گفت با افزایش سن عموما  چربی دوباره تشکیل می شود . و با بالا رفتن سن پوست شل شده و چروک های ظریفی ظاهر می شود .

 

محدودیت‌های جراحی پلک

-این عمل خطوط دینامیک اطراف چشم را کاهش نمی‌دهد .

گاهی اوقات به برداشتن مقدار بیشتری از پد چربی و افتادگی پوست نیاز می‌باشد

با این عمل شما نمی توانید ابروها، پلک‌ها یا گونه‌ها را بالا برد.

 

مزایای جراحی لیزری پلک نسبت به روش سنتی جراحی

 

-در جراحی سنتی احتمال کبودی و خونریزی زیاد است ، ولی در جراحی لیزری پلک این احتمال وجود ندارد.

-لیزر رگ ها را باز کرده و سپس خودش می بندد ، محل جراحی تمیز خواهد ماند ، و عمل جراحی خیلی سریع انجام می شود

-از لیزر برش دهنده برای بریدن بسیار دقیق پوست اضافی پلک بالا و برداشتن بسیار دقیق مقادیر دلخواه از چربی پلک‌های بالا و پایین استفاده می‌کنیم.البته هزینه جراحی پلک از هزینه جراحی لیزری پلک متفاوت است.

 

 

 

 

قیمت جراحی پلک

در مورد قیمت و هزینه جراحی پلک باید گفت که شاید بیش از ۱۰۰ نوع عمل جراحی پلک وجود داشته باشد بنابرین تعیین نوع عمل جراحی بدون این که فرد مشخص باشد کار مشکلی می باشد.

همچنین باید گفت که جزئیات و ریزه کاری های عمل جراحی درهزینه جراحی پلک تاثیر گذار است و ممکن است فردی عمل جراحی خاصی در ذهن خود دارد وقتی مورد معاینه قرار گیرد مشاهده شود که نیاز به آن عمل جراحی ندارد.

 

بعنوان مثال برخی از افراد هستند که برای پف پلک مراجعه می کنند و در معاینه مشخص می شود که اصلا مشکل پف پلک ندارند بلکه افتادگی پلک و ابرو دارند و باعث بوجود آمدن آن حالت می باشد.

 

هزینه جراحی پلک

در نتیجه تعیین هزینه جراحی پلک باید پس از معاینات اولیه بعد از جلسه مشاوره صورت گیرد البته هر فردی حق دارد که تا زمانی که قیمت نسبتا دقیق عمل جراحی مشخص نشده باشد  تا آن زمان تصمیم گیری برای عمل جراحی را به تعویق بیاندازد. پس در مورد قیمت جراحی پلک با پزشک خود مشورت کنید.

 

 

عوارض جراحی پلک

 

هر عمل جراحی  می تواند عوارضی داشته باشد خصوصا که عمل جراحی پلک در ارتباط با بینایی فرد می باشد،لذا توصیه می شود این گونه عمل جراحی توسط جراح فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم انجام شود که آشنایی کامل با آناتومی چشم  دارند تا عارضه ای در ارتباط با بینایی فرد ایجاد نشود.مسلما در دست جراح با تجربه عوارض این جراحی به مراتب کمتر است.

 

 

 اقدامات لازم قبل از انجام جراحی پلک

 

قبل از انجام جراحی پلک پزشک شما تست‌های آزمایشگاهی، نوار قلب و معاینه‌ی چشم‌ها زا برای شما انجام خواهد داد.

در صورت احتمال بارداری، زمان تعیین شده برای انجام جراحی باید تغییر کند.

یک هفته قبل از جراحی از داروهایی حاوی آسپیرین، ایبوبروفن و ویتامین E هستند استفاده نکنید. زمانی که می‌خواهید دارو تهیه کنید حتما از پزشک داروخانه راجع به وجود این مواد در داروی مورد نظرتان سوال کنید چون بسیاری از مسکن‌ها، قرص‌های سرما خوردگی و قرص‌های مخصوص سینوزیت در ترکیبات خود آسپیرین و یا ایبوبروفن دارند.

اقدامات بعد از جراحی پلک

-روزی سه بار و هر بار دو یا سه قطره اشک مصنوعی به داخل چشم خود بریزید.

-با استفاده از یک گوش پاک کن، محل بخیه‌های خود را روزی سه بار با هیدروژن پراکسید ضدعفونی کنید.

– برای مرطوب نگه داشتن اطراف چشم از پماد مخصوص چشم  استفاده کنید و یا اگر این پماد در دسترس شما نبود، از پماد انتی بیوتیک برای مرطوب کردن محل جراحی در شب استفاده کنید.

 

هزینه جراحی پلک

در صورت وارد شدن فشار مستقیم، اگر خون ریزی بیش از ۱۰ دقیقه ادامه داشت، و یا در صورت مشاهده‌ی هرگونه عفونت، قرمز شدن، تب و یا درد غیر عادی، حتما پزشک خود را در جریان قرار دهید.

بخیه‌ها یک هفته بعد از جراحی برداشته خواهند شد.

هزینه جراحی پلک و بیمه

 

در موردهزینه جراحی پلک و بیمه باید گفت که در خارج از کشور، شرکت های بیمه تنها هزینه عمل افتادگی پلک بالا را در صورتی که بینایی بیمار دچار انسداد شده باشد، تقبل می کنند. درصورتی که  هزینه جراحی پلک در ایران جزو هزینه های عمل های زیبایی بوده و تحت پوشش بیمه نمی باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *