نحوه جراحی بینی در کرج

نحوه جراحی بینی در کرج

نحوه جراحی بینی در کرج

نحوه جراحی بینی در کرج  از مواردی است که می تواند بر روی نتیجه جراحی بینی تاثیر بسزایی داشته باشد. جراحی بینی یکی ازرایج ترین جراحی های پلاستیک و زیبایی میان افراد محسوب می شود در صورتی که نحوه جراحی بینی توسط جراح و پزشک متبحر انجام شود، می تواند بسیاری از عارضه ها و اختلالات موجود در بینی مانند قوز بینی، افتادگی نوک بینی ،بزرگ بودن حفره های بینی و دیگر اختلال های شایع بینی را برطرف کند. اگر تصمیم دارید بینی خود را جراحی کنید پیشنهاد می کنیم به نحوه جراحی بینی در کرج خود توسط پزشک توجه کنید.

نحوه جراحی بینی در کرج

آیا سن بر روی نحوه جراحی بینی در کرج تاثیر گذار است

سن می تواند بر روی نحوه جراحی بینی در کرج  تاثیر گذار باشد. به طورکلی  بهترین سن برای جراحی بینی در دختران سن 15سالگي ودر پسران  سن 17 سالگی است.

البته نحوه جراحی بینی در کرج درافراد مسن سخت تر است .زیرا با افزايش سن بافت هاي بيني دچارافتادگي وسستي مي شوند اين امر برظاهر ونحوه جراحی بيني تأثيرگذاراست.

از مزیت های این عمل این است که بالا بردن نوك بيني در افراد مسن کمک می کند تا جوان تر به نظر برسند و تنفس آنها بهبود یابد. بیشترین مشکلات بینی در سنین بالا، افتادگی نوک بینی و برآمدگی پشت آن است در هر صورت افتادگی بینی موجب مسن تر به نظر رسیدن چهره فرد می شود.

وضعيت روحی فردو نحوه جراحی بینی در کرج

وضعیت روحی روانی افراد در نحوه جراحی بینی در کرج بي ترديد تأثيرگذار است. برخی بیماران باوجود نتيجه رضايت بخش، به دليل مشكلات روحی، وسواس فكري يا شخصيت هاي متزلزل از نتيجه عمل خود راضی نیستند.

البته جراح در همان ابتدا بیمار را از این مسائل آگاه می سازد كه تغييرات ظاهري، به نجات ازدواج درحال شكست، بدست آوردن شغل كمك زیادی نمي كند. درضمن افرادي كه از جراحي انتظاري غیرواقع بینانه دارند، از عمل صرف نظركنند زیرا این افراد در بیشتر مواقع از نحوه جراحی بینی خود راضی نیستند.

نحوه جراحی بینی در کرج باروش لیزر

هدف اصلی استفاده از اين روشها در نحوه جراحی بینی در کرج جلوگیری از به خطرافتادن عملكرد بيني است. در بسياري از جراحي هاي بيني ليزرباعث می شود كه بینی خونريزي كمتري داشته باشد واین در نحوه جراحی بینی موثر است.

نحوه جراحی بینی در کرج

 

اما باید گفت ليزر نقش عمده اي در نتيجه نهايي ندارد وآنچه تعيين كننده نتيجه عمل است نحوه جراحی بینی توسط جراح است. اندوسكوپي نیز با ایجاد ديدعالي، دسترسي به قسمت هاي عمقی تر جهت رفع مشكلات داخلي بيني را آسان تر مي كند که در نحوه عمل بینی موثر است.

 

آیا نوع بيني بر نحوه جراحی بینی تاثیر گذار است

در این باره می توان گفت که نوع بینی بر نحوه جراحی بینی در کرج موثراست بعضي افراد بيني گوشتي دارند. بینی گوشتی بیشتر با پوست ضخيم وبافت غضروفي ناچيز است.

نحوه جراحی بینی اين گونه بيني ها با نحوه جراحي بيني هاي استخواني متفاوت خواهد بود. درنحوه جراحي بيني گوشتي استفاده از روش هاي تقويت اسكلت بيني براي حمايت بافت هاي نرم بيني بیسار مهم است والبته امروزه جراحی بینی گوشتی با وجود تکنیک های جدید با نتایج مطلوب همراه است پس می توان گفت نحوه جراحی بینی در کرج بر نوع جراحی تاثیر می گذارد.

جراحی بینی

جراحی بینی همان جراحي‌ ساختمان‌ خارجي‌ بيني است که مشکلاتی به دلیل عملكرد مادرزادي‌ و اكتسابي‌ بيني‌ دارد.نحوه جراحی بینی در مرحله اول به این صورت است که درابتدا از بیماران درمورد گرفتگی يك‌ طرفه‌ يا دو طرفه‌ بيني‌، مشکلات سينوس‌هاي‌ اطراف ‌بینی‌، ضربه‌ بيني‌ يا سابقه‌ جراحي ‌پيشين‌ بر روي‌ بيني سوال می شود.

سپس در مورد ظاهر بيني‌ از بیمار سوالاتی می شود در مرحله بعد ساختمان‌ داخلي‌ و ساختمان‌ خارجي‌ بيني‌ مورد معاينه‌ قرارمي‌گيرد وازنماي‌ نیمرخ‌، تناسب‌ بيني‌ با ديگر قسمت‌هاي‌ صورت‌ بررسي‌ مي‌شود .در نماي‌ نيم‌رخ،‌ برآمدگي‌ پشت ‌بيني‌ و افتادگي‌ نوك‌ بيني‌ مورد بررسي‌ قرار مي‌گيرد.

نحوه جراحی بینی در کرج

امروزه نقايص‌ گوناگون‌ بيني‌ را مي‌توان‌ با كاستن ‌بافت‌، برطرف‌ و یا افزودن‌ بافت‌ها استتار كرد. پزشک پس‌ از انتخاب نحوه جراحی بینی برش‌هاي‌ مختلف‌ بر روی بینی ایجاد می کند و با دسترسي‌ به‌ اسكلت‌ غضروفي‌ و استخواني‌ بيني، اعمال مختلف و متنوعی بر روی ساختمان های داخل بینی که بر حسب نوع بینی متفاوت است انجام می دهد.

 

نحوه جراحی بینی در کرج چگونه است

نحوه انجام جراحی بینی به دو صورت انجام می شود درابتدا،جراح بیمار را تحت بیهوشی موضعی و یا عمومی قرار می دهد و پس ازبیهوش جراحی آغاز می شود.برای دسترسی کامل به غضروف و استخوان بینی ، جراح بر روی بینی برشی ایجاد می کند و سپس تغییراتی بر روی بینی ایجاد می کند و در صورت نیاز، از استخوان و غضروف خود فرد و یا پرکننده های ترکیبی مصنوعی استفاده می کند.

به این نکته توجه کنید در جراحی زیبایی بینی جراح باید ازتکنیک های صحیح و مطمئن استفاده کند تا عمل بینی نتیجه خوبی داشته باشد.

آنچه که یک پزشک باید در نحوه جراحی بینی در کرج بدان توجه داشته باشد میزان ضخامت پوست و زاویه های بینی است همچنین آسیب ندیدن فرآیند تنفسی در بیماران بسیار حائز اهمیت است زیرادر صورتی که بینی بیش ازحد نازک شود تنفس کردن فرد با مشکل مواجه خواهد شد. این نکته ای مهمی است که باید درنحوه جراحی بینی در کرج توسط جراح بدان باید توجه شود.

نحوه جراحی بینی در کرج

البته نوع پوستی که بیمار دارد درنتیجه و نحوه جراحی بینی در کرج متفاوت است زیرا برگشت پذیری پوست های ضخیم به زمان بیشتری نیاز دارد و بیماران باید صبور باشند. پس نوع پوست درنحوه جراحی بینی در کرج موثراست.

جراح با در نظر گرفتن جنس پوست، نحوه جراحی بینی را مشخص می کند . بیمارانی که پوست آنها نازک است تحت جراحی بینی استخوانی و بیمارانی که پوست آنها ضخیم است تحت جراحی بینی به اصطلاح گوشتی قرار خواهند گرفت.

نحوه جراحی بینی گوشتی

در نحوه جراحی بینی گوشتی جراح  با تغییردر شکل غضروف های اطراف بینی این جراحی را انجام می دهد. در بینی های گوشتی مشکلاتی مانند بزرگ بودن ، پهن و عریض بودن بینی وجود دارد و جراح با انتخاب نحوه جراحی بینی هر گونه از این ایرادات را برطرف می کند.

نحوه جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی در بینی های استخوانی معمولا قوز ، انحراف و برآمدگی زیاد دیده می شود. این برآمدگی ها ممکن است تحت عوامل ژنتیکی و یا آسیب های دوران جوانی اتفاق بیفتد. جراح با انتخاب نحوه جراحی بینی بیماررا تحت جراحی قرار می دهد، با از بین رفتن برامدگی روی بینی ، طول و عرض بینی و دیگر اعضای صورت در تناسب مناسبی قرار می گیرند

هزینه جراحی بینی در کرج

اگر جراحی بینی  شما تنها  ترمیم بینی با استفاده از تزریق مایع یا ژل باشد در بیشتر مواقع این ترمیم به‌صورت سرپایی و در مطب خود  پزشک انجام خواهد شد وهزینه آن به جراح  شما بستگی خواهد داشت به طور کلی می توان گفت که هرینه جراحی بینی از چند صد هزار تومان تا چند میلیون می‌باشد، زیرا هزینه برای بینی هر فرد متفاوت است.

نحوه جراحی بینی در تهران

اگرشما  یک عمل جراحی ترمیمی کامل داشته  باشید و در جراحی قبلی به هر دلیلی دچار مشکل  نقصی شده باشید ،و نیازمند یک عمل جراحی کامل باشید و معمولااین هزینه بالای چند میلیون تومان است مگر اینکه بینی نقص زیادی نداشته باشد.در اینجا به برخی از هزینه های جراحی بینی اشاره شده است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *