لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم جراحی زیبایی است که جهت ایجاد زیبایی در اندام های شکمی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع لیپوماتیک شکم یکی از روش های زیبایی است که می تواند از طریق دستگاه های پیشرفته مکش و لرزش به طور همزمان چربی های انباشته شده در شکم را از بدن خارج کند وبعد ازانجام این عمل  فرد  اندامی صاف و یک دست با پوستی سفت و محکم خواهد داشت.

 

 

لیپوماتیک شکم

نحوه لیپوماتیک شکم

برای انجام لیپوماتیک شکم و پهلو درابتدا توسط جراح نواحی نشانه گذاری می شود تا با توجه به این نواحی فرآیند تخلیه چربی صورت گیرد. تخریب و تخیله چربی در روش لیپوماتیک با استفاده از لوله کانولا صورت می گیرد.

درنواحی نشانه گذاری شده شکافت های ریزی ایجاد می شود تا لوله کانولا وارد بافت چربی شود ، این شکافت ها در حد 2 تا 3 میلی متر می باشد بنابرین نگران جای برش ایجاد شده نباشید .

لوله کانولا با حرکات ارتعاشی بدون اینکه حرارتی ایجاد کند بافت چربی های اضافی را تخریب می کند ، چربی های تخریب شده با استفاده از این لوله از ناحیه مورد نظر خارج می شود .

 

 

مزایای انجام عمل لیپومایتک شکم

در رابطه با مزایای لیپوماتیک شکم می توان به موارد زیر اشاره کرد

-در لیپوماتیک شکم با استفاده از روش فیزیکی چربی ها را از بین می برند و از اشعه به هیچ عنوان استفاده نمی شود .

-در این روش از حرارت دادن چربی استفاده نمی شود .

-مناسب ترین روش روز دنیا برای از بین بردن چربی می باشد .

– دوره نقاهت این روش بسیار کم است .

-مدت زمان انجام عمل لیوماتیک شکم بسیار کم بوده و حتی در زمان کمتر از یک ساعت انجام می شود.

 

 

-در این روش همزمان با لاغری پوست نیز صاف می شود .

-کبودی در این روش نسبت به سایر روش ها بسیار کمتراست.

– چربی بعد از انجام لیپوماتیک سالم می مانند و می توان از آن برای فرم دهی سایر قسمت ها استفاده نمود .

– چربی های خارج شده در این روش مناسب  برای پروتز سینه و پروتز باسن است.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک شکم

به طور کلی  بروز درد در دوران نقاهت لیپوماتیک ، امری عادی و طبیعی محسوب می شود و جای نگرانی برای فرد ندارد ؛ بیماران جهت کاهش درد ناشی از این عمل می توانند پس از اجازه از پزشک مسکن مصرف کنند.

-بعدازعمل لیپوماتیک شکم فرد، باید تا مدتی از گن های مخصوص استفاده کند.

-خروج خونابه از ناحیه زخم در روزهای ابتدائی پس ازعمل لیپوماتیک ، عادی است و پس از گذشت چند روز به طور کامل از بین خواهد رفت.

– بیماران در دوران نقاهت لیپوماتیک ، باید از مصرف سیگار و نوشیدنی های حاوی الکل خودداری کنند.

-بیماران در دوره نقاهت عمل لیپوماتیک ، باید از استراحت مطلق خودداری کنند ؛ توصیه می شود آن ها به آرامی در منزل راه بروند ؛ چرا که پیاده روی ، به تسریع در روند خروج خونابه ها کمک می کند.

انجام لیپوماتیک برای چه کسانی مناسب نیست؟

انجام عمل لیپوماتیک بیشتر به نظر و تشخیص علمی پزشک متخصص بستگی دارد. همچنین شرایط بیماران و انتظارات آن‌ها با یکدیگر متفاوت است.

بنابراین لازم است  بیماران جلسه مشاوره با جراح داشته باشند در این جلسه، پزشک در مورد عوارض، خطرات و مراقبت‌های پس از عملو نحوه عمل توضیح می دهد. گاهی پیش از انجام عمل لیپوماتیک، پزشک برای فرد آزمایش‌هایی هم تجویز می‌کند.

 

 

 

علاوه‌بر افرادی که دچار چاقی مفرط هستند، بیماران هموفیلی نیز باید از انجام این عمل خودداری کنند. در عمل لیپوماتیک، خون زیادی از شما می‌رود و این، برای بیماران هموفیلی خطرناک است.

هزینۀ لیپوماتیک شکم چقدر است؟

یکی از عواملی که افراد در جراحی های زیبایی شکم و پهلو یا تناسب اندام به آن توجه می کنند هزینه و قیمت این کار است.

این روزها با به وجود آمدن تنوع و گوناگونی در روشهای لاغری و تبلیغات زیاد در این زمینه  هر کدام از پزشکان قیمتهای متنوع خودشان را دارند و گاهی تفاوت قیمتها با یکدیگر بسیار زیاد و نامعقول هم هست، افراد در انتخاب هایشان دچار شک و تردید می شوند و نمی توانند از بین هزینه ها و قیمت­های پیشنهادی موجود، یکی را انتخاب کنند.اما به طور کلی برای تعیین هزینه باید به این موارد توجه داشت

– هزینه بیهوشی

-هزینه بیمارستان یا مرکز جراحی

– قیمت داروهای تجویز شده

-هزینه آزمایش‌ها

-قیمت گن پس از جراحی

-هزینه جراح

لیپوماتیک غبغب

در لیپوماتیک غبغب، چربی هایی که زیر چانه تجمع کرده اند، تخلیه شده و ظاهری زیبا در چهره فرد ایجاد می شود.

همان گونه که می دانید غبغب تاثیر بسیار زیادی بر چهره فرد می گذارد.لیپوماتیک غبغب در کمترین زمان ممکن است نتایجی باور نکردنی را در ظاهر فرد به وجود آورد.

 

لیپوماتیک برای تخلیه چربی های این بخش از صورت انتخاب بسیار مناسبی بوده و بر خلاف دیگر روش ها عوارض جانبی بسیار کمی برای  فرد دارد.

تأثیرات تغذیه مناسب بعد از لیپوماتیک غبغب

 

پس ازانجام  عمل لیپوماتیک غبغب  نباید به رژیم غذایی سابق خود بازگردید. پیکرتراشی غبغب روشی بسیار موثر در زیبایی اندام چهره شما به شمار می رود.

پس از لیپوماتیک باید شیوه تغذیه خود را تغییر دهید. پس از پیکرتراشی مواد غذایی مناسب را در برنامه غذایی خود بگنجانید. شما به هیچ وجه نمی خواهید که بر اثر یک رژیم غذایی نامناسب، شاهد بازگشت غبغب خود باشید.

پس از لیپوماتیک شما احساس ضعف خواهید کرد، کمی بی حال خواهید بود و این امر بسیار طبیعی است. به گفته سازمان سلامت، مصرف غذاهای مقوی می تواند به روند بهبود شما کمک کند.

 

مزایای از بین بردن غبغب بوسیله لیپوماتیک

-در لیپوماتیک غبغب هیچ گونه جای زخم و برشی ایجاد نخواهد شد

-در روش از بین بردن غبغب بوسیله لیپوماتیک بدلیل اینکه چربی های انباشته شده در زیر چانه و اطراف گردن با وارد شدن ضربه تخریب می شوند و از ان ناحیه خارج می شوند نسبت به روش های دیگر آسیب کمتری به پوست وارد می شود مدت زمان جراحی لیپوماتیک غبغب کوتاه است و در نتیجه بیمار درد کمتری را متحمل می شود

نتیجه از بین بردن غبغب بوسیله لیپوماتیک پس از چند روز به خوبی مشاهده می شود و ماندگاری این روش بسیار طولانی مدت می باشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *