لیفت پلک بالا

لیفت پلک بالا

لیفت پلک بالا

لیفت پلک بالا یکی از  جراحی های زیبایی پلک است،با انجام  این جراحی دید شما نسبت به  محیط و اشیا بهتر خواهد شد همچنین با انجام لیفت پلک بالا حالت وشکل ظاهری چشم های  شما نیز بعد از جراحی بهبود می یابد وشما بعد ازانجام جراحی شما دید بهترو  احساس بهتری خواهید داشت.

لیفت پلک بالا

  با انجام لیفت پلک بالا بسیاری از  مشکلاتی مانند  پف پلک ها، اصلاح افتادگی پلک و پوست اضافی در پلک بالای افراد برطرف خواهد شد. البته بهتر است این را بدانید که جراحی لیفت پلک بالا تنها جنبه زیبایی ندارد و با انجام  لیفت دید افرادنیز بهتر می شود.

همان گونه که می دانید جراحی پلک در چند سال اخیردر بین افراد رایج شده است  این روش جوانسازی به زیبایی چشمان افراد کمک می کند و همچنین باعث می شود تا فرد دید بهتری با انجام لیفت پلک بالا داشته باشد.

انجام جراحی لیفت پلک بالا با افزایش سن

با گذشت زمان و افزایش سن افراد پلک ها و سلامت آنها تحت  تاثیرقرار می گیرد.زیرا به مرور زمان و با افزایش تدریجی سن پوست پلک افراد حالت افتادگی وپوست اضافه  پیدا خواهد کرد.

افزایش پوست اضافه در برخی افراد  به حدی می رسد که دید  فرد محدود می شود وفرد برای رفع این مشکل بهتر است  لیفت پلک بالاانجام دهد.

این  مشکل حتی می تواند در فعالیت های روزمره افراد مانند دیدن تلویزیون و رانندگی، نیز مشکلاتی ایجاد کند. در نتیجه افراد برای رفع این مشکل به جراحی پلک رو می آوردند  تا افتادگی پلک آنها  برطرف شود وبدین صورت دید بهتری داشته باشند.

چرا باید لیفت پلک بالا انجام دهیم

بالا رفتن سن می تواند برروی پلک بالا و پایین افراد تاثیرات متفاوتی داشته باشد .معمولا در پلک بالا تاثیرات افزایش سن  بیشتر به صورت افزایش تدریجی پوست پلک بالا ظاهر می شود.تاثیر سن در پلک پایین به صورت پف پلک وچین های ظریف و بیرون زدگی کیسه های چربی  خود را نشان می دهد.

نحوه انجام لیفت پلک بالا

جراحی لیفت پلک بالا چگونه انجام می شود

جراحی لیفت پلک بالا جراحی مشکلی نیست . ابتدا پزشک شما را برای انجام این جراحی تحت بیهوشی عمومی قرار می دهد تا  شما در حین عمل هیچ دردی را احساس نکنید.

بعد از بیهوش شدن  پزشک برشی را بر روی  پلک شما  خواهد زد تا از این طریق بتواند پوست اضافی و ماهیچه اضافی و چربی را از چشم شما جدا کند. در آخر این برش توسط بخیه بسته خواهد شد.

جراحی لیفت پلک بالا واسکار آن

بعد از پایان لیفت و همچنین جراحی پلک  ممکن است بر روی پلک برخی افراد  زخم ونشانه ای از لیفت پلک بالا بر روی پوست فردایجاد شود. اگرچه در هنگام انجام لیفت پلک پزشک شما تلاش می کند  تا برش ها را در قسمت هایی انجام دهد که به سختی قابل دیدن هستند. این را بدانید اگر لیفت پلک توسط پزشکی ماهر انجام شود لیفت پلک بالا برای فرد هیچ گونه عارضه ای به همراه نخواهد داشت  وهیچ گونه اسکاری بر روی پوست شما نخواهد ماند.

اسکار لیفت پلک

بعد از لیفت پلک بالا چه مراقبتهایی لازم است

بعد از جراحی لیفت پلک  ممکن است شما کمی تورم و قرمزی را درچند روز اول برروی پلک خود احساس کنید که به مرور زمان این مشکل برطرف  خواهد شد. پزشک شما با تجویز داروهای ضد التهاب به شما کمک می کند این تورم وقرمزی خیلی زود رفع شود.

همچنین  بعد از لیفت پلک بالا  پزشک  داروهایی را برای بهبود شما تجویز خواهد کرد تا شما خیلی سریع به نتیجه مطلوب برسیدوهرچه سریعتربهبود یابید بنابراین بهتر است این داروها را به موقع مصرف  کنید.

افراد مناسب لیفت پلک بالا

افرادی که پوست اضافی بر روی چین طبیعی بین پلک بالا و زیر ابرو دارند یعنی پوست اضافه در این ناحیه دارند گزینه مناسبی برای  جراحی پلک می باشند.

 اگر از روی پلک بالای شما پوستی  آویزان شده باشدشما گزینه مناسب برای انجام لیفت پلک بالاخواهید بود.افتادگی پلک پایینی اصلاح نا زیبایی های پلک نیز با  لیفت پلک انجام می شود.

البته بهتر است قبل از لیفت پلک بالا شما در ابتدا به  یک متخصص وجراح زیبایی  مراجعه  کنید تا چروک ها و افتادگیهای پوستی شما مورد  بررسی قرار بگیرد سپس در صورت نیاز جراحی لیفت پلک بالا را انجام دهید.

آیا جراحی لیفت پلک بالا عوارض دارد

یک جراح خوب قبل از انجام جراحی جزئیات و خطراتی که ممکن است  در حین این روش  برای شما اتفاق بیفتد را بررسی می کند واطلاعات لازم را به شما گوشزد می کند همچنین قبل از جراحی پزشک شما در مورد عوارض لیفت پلک به شما اطلاعاتی کافی دهد.

اما باید گفت که همانند هر جراحی  دیگر این روش نیز بدون عارضه  نیست .این عوارض  شامل ایجاد خشکی چشم‌ها ، تاری موقت دید  ،عفونت و درد می باشد. که البته بعد از مدتی از بین می رود.

عوارض لیفت پلک بالا

سن مناسب لیفت پلک بالا

افرادی که به طور طبیعی پوست اضافه  بر روی پلک های خود دارند و یا افرادی که چربی اضافه افتادگی پلک دارند ویا اینکه کیسه های چربی و پف در پلک پایین وبالا دارند می توانند بعد از سن 18 سالگی این جراحی را انجام دهند.

آیا نتایج لیفت پلک بالا دائمی است

نتایج حاصل ازلیفت پلک و جراحی پلک  دائمی نیست زیرا با افزایش سن وبه مرور زمان  و قرار گرفتن آفتاب  در زیر اشعه خورشید پوست شما قابلیت ارتجاعی پیدا خواهد کرد.

امروزه روشهای زیادی برای رفع  چین و چروک سطحی پوست زیر پلک وجود دارد. که شما می توانید به کمک این روشها نتایج حاصل از لیفت پلک بالا را طولانی تر کنید

با این حال باید اکثر بیمارانی که جراحی لیفت چشم انجام داده اند از این عمل راضی بودنداما افرادی که  در سنین 60 سالگی  به بالا قرار دارند ، این جراحی در جوان‌سازی پوست شما تاثیر خیلی زیادی نخواهد داشت.

نتابج لیفت پلک بالا

در آخر باید گفت که قبل از انجام  جراحی لیفت پلک بالا باید در ابتدا با  پزشک معالج و متخصص مشورت داشته باشید . تا پزشک شما در یک جلسه مشاوره سوابق پزشکی شما را بررسی کند سپس  هدف شما را  ازانجام  لیفت پلک بالا  جویا می شود. همچنین برای اینکه مشخص شود شما باید تحت جراحی لیفت پلک بالا قراربگیرید یاخیر، چشم ها و پلک هایتان مورد بررسی و معالجه قرار می گیرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *