قیمت جراحی سینه

قیمت جراحی سینه

قیمت جراحی سینه بیشترتحت تاثیرسایز پروتز ، جنس و برند پروتز ، دستمزد جراح متخصص و هزینه های جانبی دیگری مانند هزینه  ی بیمارستان یا کلینیک ، داروها ، ویزیت ها و مراقبت های بعد از جراحی می باشد که همگی از شهر به شهری دیگر و از کشوری به کشور دیگر متفاوت خواهد بود .

 

قیمت جراحی سینه

هزینه از فاکتورهای مهمی است که در تصمیم گیری و انتخاب جراح متخصص برای انجام جراحی سینه  تاثیر گذار است.

 

برخی  افراد هستند که هزینه را ملاک اصلی برای انتخاب جراح متخصص وجراحی سینه  قرار می دهند در صورتی که شما برای انجام جراحی سینه باید مهارت، تجربه، آگاهی جراح  را در این زمینه ملاک قرار دهید.

 

 

قیمت جراحی کوچک کردن سینه

همان گونه که می دانید همیشه بزرگی سینه برای افراد خوشایند نیست و دربرخی مواقع حتی ممکن است باعث بروزبرخی  مشکلات و آسیب های مهمی برای فرد می شود.

این مشکلات برای بانوان ازدرد قفسه سینه شروع شده و حتی کمر درد ایجاد می کند. اما با پیشرفت جراحی پلاستیک، این مشکل را هم می توان برطرف کرد.

هزینه جراحی کوچک کردن سینه بسته به مقدار بافت اضافی است که از بیمار برداشته می شود. دربعضی از موارد نیز فرد مراجعه کننده باید آزمایش های مختلفی دهد تا از سلامت جسمی او اطمینان حاصل شود. تجهیزات در اتاق عمل، مواد بیهوشی و بیمارستانی که عمل در آن انجام می شود، از عوامل تاثیر گذار در هزینه عمل جراحی زیبایی سینه می باشند.

 

 

هزینه عمل جراحی لیفت سینه

جراحی سینه با استفاده از روش لیفت برای ترمیم سینه های افتاده و یا ازبین بردن پوست اضافی وقراردادن نوک سینه سر جای خود انجام می شود.

انجام عمل جراحی لیفت سینه باعث می شود که سینه های شما  سفت ترشود و ظاهریباتری نسبت به قبل داشته باشند.

 

 

قیمت جراحی سینه

البته برای این نوع عمل جراحی زیبایی سینه نیز نمب توان هزینه ثابتی در نظر گرفت وقیمت جراحی سینه  بستگی به جراح، نوع عمل، موقعیت جغرافیایی فرد دارد. همچنین شامل دستمزد جراح و بی هوشی، نسخه های دارویی، لباس های بعد از عمل و آزمایش های پزشکی می باشد.

 

 

هزینه جراحی ترمیم سینه

جراحی بازسازی و ترمیم سینه ها برای بازسازی سینه هایی می باشد که به خاطر سرطان سینه مشکلاتی دارند. در این نوع از عمل جراحی، بازسازی با روش ایمپلنت انجام می شود. ایمپلنت سینه انواع مختلفی دارد. سینه هایی که براثر بیمار دچار آسیب شده اند، می توانند از این روش استفاده کنند.

 

عواملی که بر قیمت جراحی سینه  یا قیمت پروتز سینه تأثیر می گذارد شامل موارد زیر است:

-هزینه عمل پروتز

-محل زندگی

-هزینه های مرتبط با عمل مانند هزینه بیهوشی

-دستمزد پزشک جراح

قیمت جراحی سینه

 

قیمت پروتز سینه

 

به طور کلی هزینه هایی که فرد بابت قیمت پروتز سینه پرداخت می کند بیشتر شامل موارد زیر است

-هزینه دستمزد پزشک جراح که تجربه ومهارت جراح درقیمت جراحی سینه تاثیر گذار است.انتخاب نوع پروتز،سایز پروتز هم کشور سازنده ی پروتز ،هزینه بیهوشی می تواند بر قیمت پروتز سینه تاثیر گذارباشد.

البته باید بیمارباید با پزشک جراح خود مستقیماً درباره هزینه جراحی سینه صحبت می کنند زیرا برای موارد ذکر شده بالا هزینه ثابتی وجود ندارد.

نکته قابل توجه برای متقاضیان پروتز این است که هزینه پروتز متفاوت از هزینه عمل پروتز است. درواقع فرد متقاضی پس از مشورت با پزشک وبا توجه به تمایل خود یکی از انواع پروتزها را انتخاب کرده وهزینه آن را پرداخت می کند و آن را خریداری می کند. سپس جهت قراردادن پروتز درسینه، به پزشک جراح خود مراجعه کرده وهزینه های مربوط به جراحی را نیز پرداخت می نماید.

 

قیمت جراحی سینه

 

 

آیا قیمت جراحی سینه  تحت پوشش بیمه قرار می گیرد؟

در برخی موارد عمل هایی مانند،عمل کوچک کردن سینه را عمل ترمیمی می دانند. با این حال، باید پیش ازعمل اطمینان داشته باشید که این عمل جراحی سینه مشمول پوشش بیمه می شود و گواهی لازم را گرفت .

البته سهمی که برای جراحی  کوچک کردن سینه بیمه تقبل می کند بیشتر به  بیمه گر بستگی دارد، در بیشتر موارد استاندارد های بازپرداخت پوشش بیمه ای برای عمل کوچک کردن سینه را بیمه گر بر اساس حجم بافت سینه ای که باید برداشته شود و معیارهای دیگر تعیین می کند. برخی از بیمه گر ها ممکن است به کلی از پوشش هزینه‌های این عمل خودداری کنند.

فقط با معاینه و بحث درباره هدف با یک جراحی زیبایی واجد شرایط می توان تعیین کرد که چه میزان کاهش حجم سینه برای شما متناسب است

 

قیمت جراحی سینه و بزرگ کردن سینه چقدراست؟

علاوه برنوع جراحی و هدف ازانجام عمل جراحی سینه ، روش قراردادن پروتز سینه نیز در قیمت جراحی سینه  نیزمؤثر است.به علاوه مهارت پزشک متخصص جراحی زیبایی و خدمات ارائه شده از سوی کلینیک نیزدر قیمت عمل سینه تأثیر دارد.

 

قیمت جراحی سینه

 

قیمت عمل بزرگ کردن سینه ، متاثر ازسایز پروتز، جنس و برند پروتز، دستمزد جراح متخصص و هزینه های جانبی دیگری چون هزینه ی بیمارستان یا کلینیک ، داروها ، ویزیت ها و مراقبت های بعد از جراحی می باشد که همگی از شهر به شهری دیگر و از کشوری به کشور دیگر متفاوت خواهد بود .

دوره ی نقاهت عمل بزرگ کردن سینه بین پنج روز تا یک هفته خواهد بود و فرد باید استراحت مطلق داشته باشد .

 

 

 

انواع پروتزسینه

یکی از روشهای پرطرفدار بزرگ کردن سینه پروتز است. این جراحی یکی از جراحی های محبوب و پرطرفدار در بین زنان محسوب می شود که طی آن پروتزاز جنس سالین یا سلیکون درسینه ها قرارداده می شود.

هریک پروتزها از طریق برش های بسیار کوچکی درون سینه جای داده می شوند و درزیر بافت سینه قرار می گیرند ، همچنین یک روش دیگر فرم دادن به سایز سینه ها با تزریق چربی سایز سینه ها را بهبود داد و یا هر گونه عدم تقارن یا بدشکلی در سینه اصلاح می شود .

قیمت جراحی سینه

برای تزریق چربی در سینه ابتدا با استفاده از دستگاه لیپوستکشن یا فشار کم ،از ناحیه دیگر از بدن ، چربی استخراج می شود .

این چربی با سالین پاکسازی می شود و در نواحی از سینه که برجستگی کمتری دارند تزریق می شود این روش دارای نتایج بسیار رضایت بخش و انجام عمل نیز ایمن می باشد و از روش دیگر افزایش حجم سینه تزریق ژل نیز استفاده می شود .

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *