عمل بینی پهن در کرج

عمل بینی پهن در کرج

عمل بینی پهن در کرج

عمل بینی پهن در کرج  برحسب پوست بینی در افراد مختلف متفاوت است و به این ترتیب با توجه به نوع پوست بینی می توان بینی ها را به دو دسته بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم نمود.

چنانچه پوست بینی نازک باشد ، می توان آن را در دسته بینی های استخوانی قرار داد و در صورتیکه پوست بینی ضخیم باشد ، آن بینی در دسته بینی های گوشتی قرار می گیرد.

 

عمل بینی پهن در کرج

بینی ها در اشکال و اندازه های مختلفی ایجاد می شوند و نظرات زیادی در مورد مشخصات یک بینی ایده آل وجود دارد. در نظر برخی از افراد پهن بودن بینی مربوط به گرد بودن نوک بینی است و در نظر بعضی دیگر سوراخ های بینی پهن است و یا پل بینی خیلی عریض است.

بینی خصیصه ی مرکزی صورت است و نقش مهمی در اعتماد به نفس شخص و تعامل با دیگران بازی می کند. پهنای بینی باید در رابطه با طول بینی و سایر اجزای صورت ارزیابی شود. بعد از یک جراحی بینی موفق، بینی باید با سایر اجزای صورت تناسب داشته باشد.

عمل جراحی برای یک بینی پهن باید برای بهبود تناسب بینی و ایجاد سازگاری با سایر اجزای صورت انجام شود.

انواع بینی نوک پهن

-نوک بینی توپی غضروفی

جراح غضروف‌های نوک بینی را در عمل زیبایی بینی شکل می‌دهد تا بینی خوش فرم‌تر شود و نوک بینی توپی غضروفی اصلاح شود.

-نوک بینی توپی چربی‌دار

در عمل زیبایی نوک بینی گرد و چربی‌داردر  عمل بینی پهن در کرج از پیوند غضروف استفاده می‌شود و مقداری از بافت‌های چربی از نوک بینی برداشته می‌شود تا چربی زیرپوستی کاهش یابد.

 

-توپی بودن نوک بینی به دلیل وجود بافت همبند

نوع سوم بینی توپی شکل پی‌آمد جمع شدن بافت همبند جای زخم در نوک بینی است. بافت‌های همبند باید برداشته شود، گاهی استفاده از پیوندهای غضروفی نیز لازم است.

 

عمل بینی پهن

عمل نوک بینی توپی

تغییر شکل بینی با زدن بخیه  رینوپلاستی برای بینی با نوک پهن و گرد :

بعضی از بینی‌های با نوک پهن را می‌توان با تکنیک بخیه زدن اصلاح کرد. بخیه‌های دائمی زیر برآمدگی بینی زده می‌شود تا غضروف کناری تحتانی هر سمت بینی باریک شود. سپس جراح هر دو غضروف را همزمان بهم نزدیک‌تر می‌کند. این بخیه‌ها که به بخیه‌های پیوند دهنده‌ی برآمدگی بینی موسوم‌اند، نوک بینی را به خوبی کوچک می‌کند و بینی خوش‌فرم‌تری را به دست می‌دهد.

آیا امکان عمل بینی پهن درکرج وجود دارد

بینی های پهن دارای پوستی ضخیم و غضروفی ضعیف می باشند و به لحاظ ظاهری نوک این بینی ها پهن می باشد.از طریق جراحي بیني هاي پهن و گوشتی می توان اقدام به رفع عیوب این نوع بینی ها نمود.دستیابی به نتایج قابل قبول در عمل بینی گوشتی به انجام جراحی توسط جراح ماهر و مجرب و نیز پیاده سازی تکنیک های نوین جراحی بینی  دارد.

نشانه های کلی بینی های پهن

-نوک بینی به علت ضخیم بودن پوست و وجود غده های چربی، حالت افتاده دارد.

-استخوان و غضروف بینی ضعیف تر و غیرقابل مشاهده می باشد.

-پوست بینی به صورت قابل ملاحظه ای ضخیم تر است.

-نوک و پایین بینی بسیار بزرگتر و پهن تر از بینی های استخوانی است.

-در اغلب موارد بینی های پهن و گوشتی دارای قوز بر روی تیغه بینی نیستند.

-افرادی که دارای بینی های پهن هستند بهتر است که انتظارات غیر معقول از جراح بینی خود نداشته باشند، در بینی های پهن چون پوست بینی را به هیچ وجه با جراحی نمیتوان تغییر داد ولی با تقویت پایه غضروفی به کمک گرافتهای غضروفی از بینی، گوش و حتی دنده خود بیمار میتوان به بینی شکل بسیار بهتری داد.

 

عمل بینی پهن در کرج

 

مزایای عمل بینی پهن در کرج

 

-زیبایی ظاهر

یکی از مهم ترین دلایلی که هر شخصی اقدام به جراحی زیبایی می کند ، بدست آوردن ظاهر زیباتر می باشد . با عمل بینی پهن در کرج چهره افراد بسیار تغییر می کند.

-ایجاد اعتماد به نفس

صورت زیبا یکی از دلایل وجود اعتماد به نفس در افراد می باشد . به همین منظور در صورت جراحی زیبایی بینی اعتماد به نفس در افراد افزایش می یابد .

-افزایش سلامتی

ممکن است گاهی افراد به علت ظاهر بینی خود اقدام به انجام عمل جراحی نکنند و دلیل آن وجود مشکلات تنفسی باشد . در این مواقع جراح بینی علاوه بر زیبایی، مشکلات تنفسی بیمار را نیز برطرف می نماید.

عمل بینی پهن در کرج

نحوه ی باریک کردن بینی پهن چگونه است

نوک بینی پهن ، سوراخ های بینی عریض یا پل بینی کمی پهن، پر تکرار ترین دلایل نارضایتی بیمارانی است که بینی پهنی دارند. غضروفی که باعث می شود نوک بینی پهن و گرد شود را می توان به وسیله جراحی نازک کرد و کاملا شکل داد. برای اینکه مشخصات نوک بینی بیشتر نمایان شود می توان از سپتوم بینی یا از پشت گوش غضروف برداشت تا بتوان بدین وسیله نوک بینی را باریک تر نشان داد. سپس غضروف خود بیمار به دقت جایگذاری می شود تا بینی یک ظاهر طبیعی تر و لطیف تر پیدا کند.

 

عمل بینی پهن در کرج با روش های کوچک کردن سوراخ های بینی

سوراخ های بینی را هم می توان تغییر داد تا از این جهت نیز به نگرانی بیمار رسیدگی شود. بنابر پیشنهاد قرارداد های انجمن زیبایی، عرض ایده آل سوراخ های بینی تقریبا باید برابر با فاصله ی بین دو چشم باشد.بنابر پیشنهاد قرارداد های انجمن زیبایی، عرض ایده آل سوراخ های بینی تقریبا باید برابر با فاصله ی بین دو چشم باشد.

روش های متعددی برای باریک کردن پایه ی بینی و همچنین تغییر و جمع کردن پره های سوراخ بینی وجود دارد که هر کدام از این روش ها باید با در نظر گرفتن تناسب اجزای صورت و دستیابی به نتایج مطلوب استفاده شود. برش گُوِه ای شکل و برش پایه ی بینی و یا ترکیبی از این دو روش را می توان برای ایجاد یک ظاهر متعادل، طبیعی و مطلوب استفاده کرد.

 

بهترین روش عمل بینی پهن در کرج

به گفته جراح پلاستیک بینی ، تقویت بافت غضروفی و استفاده از غضروف تیغه وسط یا همان سپتوم برای تقویت نوک بینی و به طور کلی بافت غضروفی بهترین تاثیر را دارد یک تکه از غضروف سپتوم می باشد که به شکل میخ مانند توسط جراح در می آید و در زیر نوک بینی قرار می گیرد و بدینوسیله سعی در بالا بردن نوک بینی و تقویت آن می شود.یکی از کارهای معمولاً مفید در عمل بینی گوشتی،  برداشت دقیق از پره ها به منظور کوچک کردن پره ها می باشد.

بهترین روش برای عمل بینی پهن در کرج برای  بیماران با پوست ضخیم، روش باز است. در روش جراحی بینی بسته چون نوک بینی به خوبی دیده نمی شود و دسترسی به نوک بینی محدود است، نتایج برای جراحی بینی های گوشتی چندان خوب نیست.بیماران با پوست ضخیم باید انتظارات منطقی نسبت به عمل بینی پهن در کرج داشته باشند و بدانند هیچگاه بینی آنها مانند بیماران با پوست مناسب نمی شود.

 

عمل بینی پهن در کرج

اقدامات قبل ازعمل بینی پهن در کرج

 

1-فرد متقاضی عمل بینی پهن در کرج آزمایشاتی را که جراح بینی تجویز نموده است انجام دهد و برای بررسی پیش از جراحی زیبایی بینی به جراح بینی نتیجه آن را نشان دهد.
2-متقاضی  عمل بینی پهن در کرج به مدت 8 ساعت قبل از عمل بینی پهن چیزی میل نکرده و ناشتا برای جراحی بینی مراجعه کند.
3-از داروهای رقیق کننده خون همچون وارفارین و آسپرین ، مصرف الکل و دخانیات مدت دو هفته قبل از عمل بینی پهن در کرج استفاده نکنید.
4-آقایان پیش از مراجعه ریش و سبیل خود را بتراشند و بانوان بدون آرایش صورت برای عمل بینی پهن در کرج مراجعه کنید.

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *