,

عمل بینی قوازدار در کرج

عمل بینی شکسته در کرج

عمل بینی قوازدار در کرج

 

عمل بینی قوازدار در کرج به برآمدگی روی بینی که ظاهر بینی را به خصوص در نمای نیمرخ بد می کند ، گفته می شود .نوع قوزبینی باید  توسط دکتر تشخیص داده شود زیرا اگر تشخیص درست انجام نشود درمان هم درست نخواهد بود . برآمدگی می تواند واقعی و شدید باشد ، پنهان باشد و یا کاذب باشد یعنی بر اثر افتادگی نوک بینی ، بینی قوزدار دیده شود .

عمل بینی شکسته در کرج

 

روش های رفع قوز بینی

 

جراحی بینی

زمانی که به تشخیص پزشک بینی شما قوز واقعی و شدید داشته باشد روش عمل بینی قوازدار در کرج را  برای شما پیشنهاد می دهد.

رینوپلاستی یا جراحی بینی  از روشهایی است که پزشکان برای رفع قوز دار بودن بینی از این روش استفاده می کنند .

در هنگام عمل بینی اگر شما تمایل داشته باشید جراح می تواند تغییراتی به جهت زیبایی بینی شما اعمال کند.

به وسیله سوهان کشیدن یا رسپینگ

در این روش  رفع قوز بینی بدون بیهوشی و جراحی است روی پوست بینی و روی قوز خراشی ایجاد می شود و با یک سوهان فلزی دندانه دار آن قسمت از بینی را سوهان می کشند و در پایان با سرم آن ناحیه را شستشو می دهند. در این روش هر چند عوارض عمل بینی قوازدار در کرج را نداریم ولی دست پزشک برای اعمال تغییرات زیبایی و سایز بسته است .

تزریق ژل یا چربی به بینی

گاهی با صلاحدید پزشک ، از این روش برای رفع قوزبینی استفاده می شود البته این روش یک روش موقتی است که دوامی نهایتا ۶ ماهه برای فرد به همراه دارد.در این روش از فیلرها و پرکننده هایی مانند ژل یا چربی به اطراف برآمدگی بینی تزریق می شود تا بینی صاف شود .

 

عمل بینی شکسته در کرج

روش جراحی با نخ

این روش موقعیت قرارگیری نوک بینی شما را اصلاح می کند . عمل بینی قوازدار در کرج با نخ از روش های موقت محسوب می شود .

 

آیا برآمدگی یا همان قوز از جنس استخوان است؟

 

باید در نظر داشته باشید که برای برداشتن قوز بینی در حقیقت استخوان بینی تراشیده می شود و در این کار هم، استخوان بدن شخص تحریک می شود.درست مانند حالتی که استخوان یک شخص شکسته می شود و جوش می خورد.

 

 

عمل بینی قوازدار در کرج چگونه است؟

 

اگر چه روش هایی مانند تزریق ژل و چربی مشکل قوز بینی را به طور موقت رفع می نمایند اما در طولانی مدت و برای رفع مشکلات تنفسی حاصل از قوز بینی هیچ تاثیری نخواهد داشت.

بنابراین تنها روش از بین بردن قوزبینی و رفع مشکلات تنفسی حاصل از این قوز انجام جراحی می باشد که عمل بینی قوازدار در کرج یا به صورت باز و یا به صورت بسته برای فرد انجام می گیرد.

در جراحی بسته عمل بینی قوازدار در کرج، جراح یک برش در زیر پره بینی ایجاد می کند و به استخوان قوز بینی دسترسی پیدا خواهد کرد و آنها را تراش خواهد داد ،

در عمل بینی قوازدار در کرج تراش قوز بینی در هر بیماری با توجه به اندازه قوز صورت می گیرد و از این طریق کانال های تنفسی بینی نیز ترمیم می شوند سپس بینی آتل می گردد و پوست در جای خود ثابت می شود و از این طریق بینی فرم زیبا تری به خود  پیدا خواهد کرد و تنفس بیمار نیز عادی خواهد شد.

 

کاندیداهای عمل بینی قوازدار در کرج

درعمل بینی قوازدار در کرج جراح زیبایی بینی ساختار غضروفی بینی را تغییر می دهد تا تناسب بین بینی و صورت فرد ایجاد گردد و فرم بینی طبیعی شود ، بیمارانی که در کنار رفع قوز بینی خود قصد سربالا کردن بینی خود و ایجاد حالت ظریف و عروسکی را نیز دارند جراحی آنها مدت زمان بیشتری به طول خواهد انجامید و هزینه ها و دوره بهبود آنها بیشتر خواهد بود.

بینی های استخوانی

یکی از شایع ترین علل مراجعه افراد برای جراحی های زیبایی بینی وجود قوز استخوانی در بینی افراد می باشد و اندازه و بزرگی قوز بینی در هر بیماری متفاوت است و به همین دلیل جراحی هر بیمار و برش غضروف بینی نیز متفاوت خواهد بود.

عمل بینی قوازدار در کرج با جراحی تنها راه رفع قوز بینی های برجسته و استخوانی و عقابی می باشد و در این نوع از بینی ها مصرف دارو و تزریق ژل و چربی تاثیر چندانی نخواهد داشت،

تزریق ژل و چربی در بینی فقط در مورد ناصافی های پشت بینی و پر کردن فرورفتگی های آن کاربرد دارد و به طورموقت در کسانی که از انجام جراحی های بینی هراس دارند مشکل قوز بینی را رفع خواهد کرد اما در رفع کلی قوز برای بلند مدت هیچ تاثیری نخواهد داشت .

عمل بینی شکسته در کرج

تشخیص قوز بینی برای عمل بینی قوازدار در کرج

شما برای تشخیص  نوع قوز بینی برای عمل بینی قوازدار در کرج باید به یک جراح متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی پلاستیک بینی مراجعه کنید تا شما را درتشخیص نوع قوز بینی کمک کند.

 

قوز بینی درافراد مختلف همان گونه که در بالا اشاره شد به سه دسته تقسیم می شود واقعی، کاذب و پنهان

 

جراح شما با تشخیص نوع قوز بینی  و برای رفع و برداشتن قوز بینی با انجام عمل بینی قوازدار در کرج این مشکل برطرف می کند به عنوان مثال در جراحی قوز بینی کاذب جراحی  برای رفع قوزهای کاذب جراح در ابتدا برآمدگی نوک بینی شما را اصلاح  می کند بنابراین در این نوع قوز بینی نیازی به جراحی بینی و برش زدن برآمدگی بینی نیست .

 

عمل بینی قوازدار در کرج پزشک باید نوک بینی استخونی را نیزبه همراه رفع قوز بینی اصلاح کند و یا در صورتی که در بینی شما انحرافی وجود داشته باشد  کمی آن را می چرخاند تا به  شکل طبیعی خود باز گردد.

 

عمل بینی شکسته در کرج

 

تشخیص قوز بینی استخوانی ازغضروفی

 

برای تشخیص قوزبینی استخوانی از غضروفی باید گفت که یک سوم بالا پل بینی از استخوان و دو سوم پایین آن از غضروف تشکیل شده است. قوز بینی برخی افراد در قسمت بالای بینی، یعنی روی استخوان پل بینی قرار دارد برای رفع قوز بینی استخوان اضافه ی را با عمل قوز بینی برطرف می کنند.

برآمدگیهای روی بینی برخی افراد به دلیل غضروف پل بینی است . بهترین کار برای رفع قوز روی بینی در این است که غضروفی آن را باعمل بینی قوازدار در کرج بتراشیم .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *