عمل بینی در کرج

nose job

عمل بینی در کرج

عمل بینی در کرج یکی از جراحی های زیبایی است که در بین مردم به خصوص در میان خانم ها بسیار رایج شده است، قبل از عمل بینی فرد متقاضی بابد یک سری نکات را بسنجد سپس اقدم به جراحی بینی کند.

nose job

از جمله نکات مهم قبل از عمل بینی در کرج

شرایط جسمی شما باید برای انجام عمل بینی زیبایی محیا شود پس با رعایت نکات زیر این شرایط را فراهم کنید:

-دو  هفته قبل از عمل بینی از کشیدن سیگار و قلیان پرهیز کنید .

-آسپرین و داروهای مانند  پروفن دست کم دو هفته پیش از عمل بینی نباید مصرف شوند چون تمایل به خونریزی را افزایش می دهند.

-در صورتی که سرماخورده اید نوبت عمل بینی را به تعویق بیاندازید.

-با مشورت پزشک داروی گیاهی و یا شیمیایی استفاده کنید .

-مانند بسیاری از جراحی های دیگر از 8 ساعت پیش از جراحی چیزی نخورید.

انواع عمل بینی در کرج

کیفیت پوست بینی یکی از عامل های اصلی مشخص کننده نتیجه نهایی عمل بینی در کرج است. رعایت نکات پس از جراحی هم در رسیدن به نتایج دلخواه بی تاثیر نمیباشد ولی به جرات اصلی ترین عامل یک جراحی زیبایی بینی  تبحر و تجربه ی پزشک جراح میباشد.

تفاوت بین جراحی بینی گوشتی و بینی غیر گوشتی

در عمل بینی های گوشتی پوست عضلات ضخیم و چربی درون آن زیاد بوده و بر خلاف بینی های غیر گوشتی غضروفی ضعیف و نازک دارند.

عمل بینی استخوانی

بینی های غیر گوشتی به علت مستحکم بودن غضروفشان با جراحی بینی تغییر شکل بیشتری نسبت به بینی های گوشتی پیدا می کنند و تغییرات پایدار تری دارند. در جراحی بینی گوشتی در حدو اندازه ی انتظار ظریف و قلمی نمی شوند، برای پایدار و مستحکم بودن تغییرات در عمل بینی های گوشتی و مستحکم تر شدن غضروف آنها بهتر است از پیوندهای غضروفی استفاده نمود.

nose job

ورم بینی های غیرگوشتی پس از عمل بینی به مدت ۹ ماه تا یک سال ادامه پیدا می کند، در حالی که این زمان در بینی های غیرگوشتی بین ۱۸ تا ۲۴ ماه است و امکان دارد در مواردی منجر به ایجاد گوشت اضافه شود که برای جلوگیری از آن به بیماران کورتون تزریق می شود.

عوارض عمل بینی های گوشتی

عوارض عمل بینی های گوشتی بیشتر از بینی های غیر گوشتی میباشد . به بیان دیگر برای جلوگیری از عوارض جراحی که از جمله آن می توان به مشکل های ظاهری مانند افتادگی بینی و کوچک شدن بیش از حد آن و همچنین اختلال های تنفسی اشاره کرد، بهتر است متقاضیان از مراجعه به افراد غیر متخصص بپرهیزند و در انتخاب جراح خود دقت لازن را انجام دهند.

یکی از راه های راج و متداول برای اینکه بیماری متوجه شود که آیا کاندید مناسبی برای جراحی رینوپلاستی هست یا خیر ، پیشنهاد میشود یک جلسه مشاوره با یک جراح متخصص واجد شرایط داشته باشند تا آن جراح بینی با بررسی سابقه پزشکی و ویزیت پوست و وضعیت و شرایط بینی از آمادگی ذهنی بیمار و با هدف زیبایی شناسی آگاهی پیدا کند و در صورت نیاز عمل بینی را توصیه نماید .

نکات مهم و مراقبت های پس از عمل بینی در کرج

-پرهیز از هر نوع ضربه به بینی در روزه ای اول بعد از عمل بینی در کرج  بسیار مهم است.
-استفاده از کیسه یخ مخصوص روی چشم ها که پس از عمل به فرد داده می شود تا 24 ساعت پس از عمل بینی در کرج برای کاهش تورم ضروری است.
-تخلیه ترشحات بینی با فشار تا 2 الی 3 هفته بعد ازعمل بینی در کرج به هیچ وجه نباید انجام گیرد.
-طی چند هفته پس از عمل بینی در کرج برای بهتر نفس کشیدن می توانید روزانه در چندین نوبت با محلول سرم نمکی، داخل بینی را شست وشو دهید.
 -در هفته های اول پس از عمل لازم است از قرار گرفتن در معرض آفتاب دوری کنید.
 – تا حد ممکن تا چند هفته بعد از عمل بینی در کرج بهتراست از عینک های آفتابی سنگین استفاده نکنید.
عمل بینی در کرج
 -انجام ورزش سنگین تا دو الی سه هفته بعد ازعمل بینی در کرج استفاده نکنید.
-خوردن غذاهایی که موجب ایجاد حساسیت و خارش پوست می شوند ممنوع است . همچنین خوردن غذاهایی که نیاز به جویدن طولانی مدت دارند در  هفته ی اول پس از جراحی زیبایی بینی توصیه نمی گردد.
 -شستن صورت یا حمام کردن به شرطی که پانسمان روی بینی خیس نشود بعد از عمل بینی در کرج مانعی ندارد.

 

برای بعضی از افراد هزینه جراحی بینی بسیار بالا و چشمگیر میباشد و تنایل دارند هزینه کمتری بایت عمل بینی خود کنند. اما از آنجایی که بینی در ظاهر فرد بسیار موثر میباشد توصیه می شود نهایت دقت در انجام عمل و انتخاب جراح صورت گیرد.

عوامل موثر بر هزینه  عمل بینی در کرج

عوامل مختلفی بر قیمت عمل بینی در کرج تاثیرگذار هستند که به شرح زیر است:

تجربه جراح

با توجه به مهارت و تجربه جراح و سابقه کاری او هزینه ها متفاوت میباشد زیرا جراحی که چندین سال عمل بینی انجام داده است با چالش های زمان عمل بینی آشنایی کامل دارد و قطعا هزینه ی بیشتری را دریافت می کند.

نوع بینی

بینی افراد سهم به سزایی در مشخص کردن قیمت جراحی بینی دارد. افرادی که بینی گوشتی یا غضروفی دارند معمولا عمل بینی آنها هزینه بیشتری دارد ولی هزینه جراحی بینی استخوانی معمولا مقداری کمتر است. همچنین عمل ترمیمی بینی اگر توسط جراح دیگری(به غیر از جراح اولیه ) انجام گیرد معمولا هزینه بیشتری نسبت به عمل اولیه دارد.

منطقه جغرافیایی

مانند جراحی های دیگر نیز با توجه به منطقه ای که در آن جراحی انجام میشود متفاوت است . به صورت مثال هزینه عمل بینی در تهران با شهرستان های کوچک قابل مقایسه نمیباشد. البته این نکته مهم است که جراحان بینی خوب به دلیل امکانات شهرهای بزرگ در این شهرها سکونت دارند .

 

عمل بینی در کرج

عمل بینی ارزان

عمل بینی در کرج با هزینه ۲ میلیون تومان هم انجام می شود اما این جراحی توسط چه جراحانی انجام می شود؟ جراحی بینی ارزان می تواند عوامل مختلفی داشته باشد.

رزیدنت هایی که به تازگی کار جراحی را شروع کرده اند برای کسب تجربه، جراحی ها را با قیمت های بسیار کم در بیمارستان ها انجام می دهند ولی نکته قابل توجه اینکه قطعا چنین افرادی تجربه اینکه با چالش های عمل بینی رو به رو شوند را دارند  و بینی های مشابه بینی فرد را جراحی نکرده اند لذا انجام جراحی رینوپلاستی توسط چنین افرادی می تواند ریسک بالایی را به همراه داسته باشد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *