رینوپلاستی بینی در کرج

رینوپلاستی بینی در کرج

رینوپلاستی بینی در کرج

رینوپلاستی بینی در کرج در حقیقت انجام تغییرات بر روی اسکلت استخوانی، غضروفی و بافت بینی است. در جراحی رینوپلاستی پزشک با بررسی ساختمان بینی بیمار و مطابقت آن با استاندارد های زیبایی بینی و با در نظر گرفتن پارامتر اساسی این فرم، که همان فرم صورت است نسبت به پیشنهاد بینی متناسب با صورت مراجعه کننده اقدام می نماید. رینوپلاستی همان جراحی زیبایی بینی در دو نوع باز و بسته انجام می شود.

 

 

رینوپلاستی بینی در کرج

 

 

 

با رینوپلاستی بینی در کرج جه مشکلاتی رفع می شود

 

-کوچک کردن سوراخ های بینی در جراحی بینی

-برداشتن قوز بینی

-برطرف کردن بینی های پهن

-رفع افتادگی نوک بینی

-کم کردن و زاویه سازی بین لب و نوک بینی

-رفع جعبه ای شکل بودن نوک بینی

 

قبل از انجام  رینوپلاستی بینی در کرج

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی بینی در کرج به دلیل دارا بودن بیهوشی نیازمند رعایت نکاتی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

یکی از مهم ترین نکات قبل از انجام جراحی زیبایی بینی مطلع نمودن پزشک از داروهای مصرفی، الکل و مواد مخدر است.

لازم است دو هفته پیش از انجام رینوپلاستی بینی درکرج آسپیرین، روغن ماهی، ایبوپروفن، ایندومتاسین، جینسینگ، ناپروکسن، تالوین، ویتامین E  ، ویتامین C  استفاده نکنید در صورت نیاز به مصرف این داروها حتما با مشورت پزشک انجام پذیرد. دارا بودن رژیم غذایی سالم و متناسب موجب بهبود شرایط شما پس از انجام جراحی زیبایی بینی خواهد شد.

 

جراح شما به شما توصیه  خواهد کرد که 8 ساعت قبل از انجام جراحی از خوردن و آشامیدن پرهیزکنید. کلیه اشیاء اضافی در صورت ودهان مانند لنز، دندان مصنوعی را قبل از مراجعه جهت انجام جراحی جدا نمایید.

استفاده از الکل و سیگار یک هفته قبل از انجام رینوپلاستی بینی در کرج منع میگردد. جراحی زیبایی بینی طبیعی، جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی همگی شامل همین قوانین و ملاحظات می شوند

 

رینوپلاستی بینی در کرج

تفاوت رینوپلاستی باز و بسته

 

در حالت کلی اولین انتخاب جراحان بینی برای جراحی زیبایی بینی ، جراحی بینی به روش بازاست.در رینوپلاستی  به روش باز ، تسلط جراح روی بینی شما بیشتر خوواهد شد و امکان اعمال تغییرات پیچیده روی بینی وجود دارد.

در رینوپلاستی باز ، به دلیل  بلند کردن کامل پوست بینی از اسکلت زیر آن ، میزان تورم و کبودی بیشتر خواهد بود در جراحی بینی بسته ، جراح بینی دسترسی محدودی به بینی به ویژه به نوک بینی دارد.

جراحی بینی بسته ، برای افرادی که دارای ایرادات ناچیزی در بینی  خود می باشند مناسب است. در جراحی بینی بسته ، نیازی به برش در ناحیه کلوملای بینی وجود ندارد.

در جراحی بینی بسته تنها به منظور کوچک نمودن بینی و ایجاد قرینگی در حفره های بینی ، برش هایی در پره های بینی ایجاد می شود.

 

مراحل انجام رینوپلاستی بینی در کرج

 

مشاوره اولیه

در اولین جلسه مشاوره  با جراح، انتظارات خود را از عمل جراحی و اینکه دوست دارید بعد از جراحی چطور به نظر برسید به طور واضح توضیح دهید.

در مورد دلایل خود  برای انجام جراحی بینی در جلسه مشاوره توضیح دهید. اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی اطلاعات لازم را در مورد رینوپلاستی بینی در کرج دریافت کرده باشید تا بتوانید تصمیم گیری کاملا آگاهانه در مورد انجام عمل جراحی بینی داشته باشید.

 

جراح باید سابقه پزشکی شما را بررسی کند تا اطمینان حاصل شود منعی برای انجام رینوپلاستی بینی در کرج وجود ندارد.

در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید معمولا از شما خواسته می شود تا فرم رضایت نامه ای را امضا کنید، بدین معنی که مزایا و عوارض احتمالی مربوط به این عمل را درک کرده اید.

 

رینوپلاستی بینی در کرج

برای مقایسه نتیجه درمان ممکن است پزشک عکسی از قبل و بعد درمان از شما بیاندازد.همانند هر روش جراحی، استفاده از بیهوشی عمومی خطرات مربوط به خود را برای فرد به همراه دارد که جراح بایستی در مورد آن اطلاعات لازم را ارائه نماید.

 

 انجام عمل جراحی

جراحی می تواند در یک مرکز جراحی مانند کلینیک یا بیمارستان انجام شود.این عمل بین 1 تا 2 ساعت طول می کشد، اما بسته به وسعت عمل جراحی ممکن است طولانی­ تر باشد. اگر شما بیش از یک عمل داشته باشید، ممکن است لازم باشد که یک شب بستری بمانید.

 

جراح اغلب پوست داخل دیواره بینی را برش می زند تا از هر گونه اسکار قابل مشاهده جلوگیری کند. با این حال، برای عملیات پیچیده تر ممکن است از یک تکنیک باز استفاده شود که در آن برشی کوچک بر روی پایه بینی، در نواری از بافت که سوراخ های بینی را از هم جدا می کند، ایجاد کند.

 

این روش باز ممکن است منجر به زخمی در زیر بینی فرد  شود، اما این روش کار را برای جراح آسانتر می کند  تا در موارد سخت تر بهتر عمل کند. این اسکار پس از عمل به سختی قابل مشاهده خواهد بود.

 

در طول جراحی، بافت نرم بینی از استخوان و غضروف زیر پوست جدا می شود. سپس ممکن است استخوان شکسته شود و مجدد جایگزین گردد و غضروف برای رسیدن به ظاهر مورد نظر تغییرشکل داده شود.

رینوپلاستی بینی در کرج

عوارض رینوپلاستی بینی در کرج چیست؟

بیمار پس از رینوپلاستی بینی در کرج ممکن است دچار ورم چشمها، بینی و گاهی اوقات صورت شود.

التهاب و ورم بینی بعد از عمل ممکن است چند هفته طول بکشد.

اگر استخوان بینی شکسته شده باشد، ممکن است مقداری سیاهی یا کبودی در اطراف چشم ظاهر شود.

امکان دارد کمی ناراحتی در بینی خود احساس کنید و همچنین برخی از بیماران در طول دوره نقاهت سردردهایی را تجربه می کنند.

 

مقداری خونریزی پس از جراحی طبیعی است. با این حال، اگر خونریزی شدید و غیر قابل کنترل است، پانسمان ممکن است در بینی قرار داده شود تا خونریزی متوقف شود یا هر پانسمانی که در حال حاضر در حفره های بینی قرار دارد عوض گردد.

 

احتمال خطر و یا عوراض جانبی مانند دیگر جراحی ها در این نوع جراحی نیز وجود دارد و پس از جراحی بینی، هر چند نادر، ممکن است با عوارضی از قبیل عفونت، خونریزی بینی، واکنش به بیهوشی، آسیب عصبی و وقوع ناهنجاری هایی مانند کجی بینی مواجه شوید.

 

رینوپلاستی بینی در کرج

 

هزینه ی رینوپلاستی  بینی در کرج چقدر است؟

 

هزینه رینوپلاستی بینی در کرج فرایندی کاملاً شخصی و ویژه‌ی همان بیمار تعریف می‌ شود، بنابراین هزینه ی رینوپلاستی به هر روشی می ‌تواند بیشتر یا کمتر از هر مقدار برآورد شده‌ ای باشد.

.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *