جراحی پلک زیبایی

جراحی پلک زیبایی

جراحی پلک زیبایی

جراحی پلک زیبایی از جراحی هایی زیبایی پلک  است  که در آن چربی اضافی از چشم فرد تخلیه می شود و بافت نگهدارنده پلک پایین کشیده و سفت خواهد شد . با انجام جراحی پلک زیبایی پف پلک  به کمترین مقدار خود  خواهد رسید و حالت خستگی و خمودگی را از چهره فرد دور می کند . انجام جراحی پلک زیبایی برای پف پایین چشم برای آقایان نیز به میزان  بانوان دارای  محبویت است و برای فرد کاربرد دارد . جوان‌تر کردن  وزیبایی چشمها یکی از دلایل اصلی جراحی پلک می باشد.

جراحی پلک زیبایی

شما می توانید جراحی پلک زیبایی  را همزمان با جراحی های دیگر زیبایی  انجام  دهید ، با انجام جراحی پلک چشم‌ها زیباتر و جوان‌تر خواهد شد. ومتخصصین  زیبایی چشم در جلسه مشاوره مخصوص بلفاروپلاستی. هدف از این  جراحی را مشخص می کنند وبرحسب ویژگی‌های منحصر به فرد هر بیمار بر اساس سن، جنسیت، نژاد و وضعیت  اقدام به جراحی پلک می کنند.

اکثر افرادی که پف زیر چشم دارند،  می دانند که پف زیر چشم آنها در صبح ها بیشتر از زمانهای دیگر است . دلیل پف بیشتر چشم در این است که چربی کاسه چشم شامل آب میباشد و پف پس از خواب طولانی شبانه به بیشترین حد خود می‌رسد. اما در طول روز جاذبه زمین مقداری از آن  را جذب  می کند . ودر طول روز بافت ظریف چشم به مرور شل و شل‌تر می‌شود و پف زیر چشم کاملا مشخص خواهدشد. افزایش حجم مایع به دلیل  آلرژی و خواب بافت پلک را شل‌تر می‌کند و موجب خسته به نظر رسیدن آن میشود.

دلیل پف کردن چشم

پف چشم غالباً با با آلرژی و خستگی اشتباه گرفته میشود .  همان گونه که می دانید پف زیر چشم ارتباطی به خواب یا آلرژی در افراد ندارد و دلیل آن افتادگی چربی پلک پایین یا همان چربی اربیتال است. همان‌طور که گفتیم چشم در فضایی دارای چربی  قرار دارد . برای رفع پف زیر چشم و جوان کردن آن باید چربی آن قسمت برداشته شود و جابه جا و یا فرم دهی شود .

شل شدن پوست  بعد از جراحی پف چشم

بسیاری از افراد نگران این هستند بعد از جراحی پلک زیبایی و ازبین بردن چربی پلک دچار شل و افتادگی  شوند . مشکل شل شدن پوست را می‌توان  همزمان با جراحی پلک پایین برطرف کرد.وهمزمان با برداشتن چربی  پف پلک را نیزرفع نمود. پوست نگهدارنده کیسه چربی و پف زیرچشم پس از جراحی زیبایی پلک چشم   با دستکاری عضله حلقوی چشم کشیده می‌شود. عضله حلقوی چشم مثل یکی کمربند عمل می کندو پوست شل را میکشد .

جراحی پلک زیبایی چیست

جراحی پلک زیبایی چیست؟

برای از بین بردن پف چشم ، شلی و افتادگی پوست پلک پایین عملی جراحی به نام بلفاروپلاستی ویا جراجی زیبایی پلک  انجام می‌شود. راه های مختلفی برای جوان سازی و زیبایی چشم افراد وجود دارد ، روش کلی در این روش این است که جراح چربی، پوست اضافی و عضله افتاده را برمی‌دارد و همچنین چربی را به نحو مناسب توزیع می‌کند. زمان جراحی زیبایی پلک چشم   بسته به نوع جراحی دارد .

متقاضی درمان جراحی پلک زیبایی

کاندیدای جراحی زیبایی پلک پایین کسانی هستند که

-افرادی که بعد از خواب طولانی هم چنا ن صورت خسته دارند.

-چشم‌هایش در تمام طول روز همواره پف کرده است.

-پوست اضافه ای در دور چشمان خود دارند.

-آرایش چشم برای افرد  به دلیل پف‌آلود بودن چشم سخت ترمی شود.

خانواده و دوستانش مدام از او می‌پرسند که چرا ظاهری خشته دارد و به حد کافی نخوابیده است

بیماری هایی که بر جراحی پلک زیبایی تاثیر می گذارد

برخی عارضه ها و مشکلات تیروئید (برای مثال کم‌کاری تیروئید و بیماری گریوز یا تیروئید چشمی) خشکی چشم یا کم بودن اشک چشم، فشار خون بالا یا دیگر مشکلات دستگاه گردش خون، بیماری قلبی ـ عروقی و دیابت می تواند جراحی پلک زیبایی را تحت تاثیر قرار می دهد واحتمال بروز عوارض جراحی زیبایی پلک چشم   را بیشتر میکند .

در بلفارو پلاستی پلک اگر فرد دچار بیماری  دیابتی باشد و یا  بیماری تیروئید داشته باشد می تواند جراحی پلک زیبایی  را با کنترل بیماری و تحت نظارت فوق تخصص اکولوپلاستیک انجام دهد.

علایم پف زیر چشم  چیست

بیشترین  علایم پف زیر چشم مربوط به زیبایی چشم و پلک است . ایجاد ظاهری خسته بیشترین شکایات افراد از پف چشم خود هستند.گاهی شلی پلک پایین و همین طور پف زیر چشم عملکرد خوب پمپ اشکی را دچار مشکل  می کند که  همین امر موجب ریزش اشک  می شود.

جراحی پلک زیبایی

جراحی زیبایی پلک پایین

جراحی پلک پایین  بیشتر به منظوررفع  پف پلک پایین در داخل چشم انجام می گیرد و هیچ برشی در حین جراحی بر روی پلک افرا ایجاد نمی شود. گاهی اوقات درحین جراحی زیبایی پلک پایین  نیاز به صافتر کردن محدود پوست پلک است تا از چین و چروک هایی که دارد کاسته شود .

 در اکثر افراد بالای 45 سالدر هنگام انجام جراحی  پلک پایین نیاز به کشیدگی زاویه چشم به منظور تقویت پمپ اشکی می باشد .

عمل پلک زیبایی ممکن است برای فرد عوارضی نیز داشته باشد که از جمله آن  گرد شدن چشم , برگشتگی پلک به بیرون و نمایان شدن سفیدی زیر چشم است. در صورت چین و چروک زیر چشم , بعد از جراحی  ممکن است شما نیاز به تزریق بوتاکس  داشته باشید. هزینه جراحی پلک پایین و تعیین نوع جراحی  (هزینه بلفاروپلاستی) پس از معاینه توسط جراح پلک اعلام خواهد شد .

مزایای انجام جراحی پلک زیبایی

با انجام جراحی پلک پایین شما می توانید چربی های اضافه که در پلک بالا و پایین چشم شما وجود دارد را  خارج کنید و از این طریق چشم های خود را جوان تر کنید.

اگر پلک پایینی با بالایی شما پف کند، چشم های شما را نامتقارن نشان خواهد داد . علاوه بر این دربرخی موارد فرد خواب آلود جلوه می دهد. به مرور زمان نیز در بینایی شما مشکل ایجاد می کند. جراحی پلک می تواند به شما کمک کند.

جراحی زیبایی پلک

بهبود بینایی یکی از مزیت های مهم جراحی پلک است هنگامی که پلک ها بیش ار حد افتاده باشد چشم را دچار مشکل میکند  و این پوست ضعیف شده می تواند بینایی شما را کاملا مختل کند. علاوه بر این، سردردهایی ممکن است به همین دلیل برای فرد ایجاد شود با انجام این جراحی این مشکلات رفع خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *