جراحی پلاستیک پلک

جراحی پلاستیک پلک

جراحی پلاستیک پلک چیست

جراحی پلاستیک پلک در حقیقت نوعی جراحی های زیبایی  است که امروزه  افرادی زیادی تمایل به انجام این جراحی دارند و انجام این جراحی بسیار رایج شده است.

بیشتر کسانی که قصد دارند جراحی پلاستیک پلک انجام دهند مشکلاتی مانند افتادگی پوست پلک بالایی چین های پوستی درپلک فوقانی پلک دارند .

جراحی پلاستیک پلک

البته برخی افراد این جراحی ها را تنها به دلیل جنبه زیبایی آن  انجام می دهند و این جراحی بیشتر برای رفع احساس خستگی یا افتادگی پوست اضافه بر روی مژه ها انجام می شود  که این مشکل باعث شده محدوهایی دردید افرادایجاد شود.

دلایل انجام جراحی پلاستیک پلک چیست

جراحی پلاستیک از روشهای است کمک می کند تا شما چهره جذابتری داشته باشید و این جراحی باید توسط جراح زیبایی انجام شود.

این را بدانید که  افرادی که می خواهند جراحی  پلاستیک را انجام دهند باید از لحاظ  جسمانی در سلامت کامل باشند.  جراحی پلاستیک پلک بیشترمناسب افرادی است که اختلال در دید ،افتادگی پوست ،رسوب چربی در پلکها دارند .این موارد از دلایلی است که شما می توانید جراحی پلاستیک پلک را انجام دهید.

این را بدانید که افرادی که پلکها ی بد شکلی و بد فرمی دارند ظاهری مسن تری برای فرد ایجاد می کند . بیشتر افراد این جراحی را بیشتر به دلیل اصلاح دید و جوانتر شدن خود انجام می دهند.

جراحی پلاستیک پلک پایین

با انجام جراحی پلک پایین کیسه های اطراف وزیر چشم درمان می شونداما به این نکته توجه داشته باشید که تیرگی اطراف چشم با جراحی برطرف نمی شود وشما برای برطرف کردن این مشکل می توانید  از روشهای دیگرمانند  لیزر استفاده کنید

جراحی پلاستیک پلک پایین ازجراحی های رایج زیبایی است . این جراحی بیشتر برای افرادی انجام می شود که به دلیل افزایش سن به دلایل مادرزادی دچار تورم دراین ناحیه از چشم شده اند.

شما با انجام جراحی پلک پایین می توانید افتادگی شلی  پوست را با تخلیه چربی اضافه دراین ناحیه از بین می برد و در نتیجه ظاهری زیباتر و جوانتر برای فرد ایجاد می کند.

مدت ماندگاری جراحی پلاستیک پلک

باید گفت که ماندگاری جراحی پلاستیک پلک مانند روش های دیگر جراحی های زیبایی  برای جوان سازی دائمی نیستند زیرا با افزایش سن پوست  حالت افتادگی و شلی پیدا می کند.

اما شما می توانید با رعایت برخی  نكات ازپیری پوست خود تا حد ممکن جلوگیری کند تا روند افتادگی و شلی پوست را به تاخیر می اندازد.

جراحی پلاستیک پلک چیست

برای اینکه شما دچار افتادگی پلک نشوید باید از قرارگرفتن در آفتاب واز مصرف سیگار بپرهیزید و در صورت نیازمی توانید با استفاده از روش های مانند لیزرهای غیرتهاجمی از روند افتادگی پوست و پیری پوست را به تاخیر بیاندازید.

جراحی پلاستیک پلک چه نتایجی برای شما دارد

بسیاری از افراد بعد از انجام جراحی پلاستیک پلک ظاهری جوان‌ترو زیباتر خواهند داشت که همین امر موجب می شود اعتماد به نفس‌ افراد بالاتررود ،بیشتر افراد  از این جراحی راضی  هستند در برخی افراد،ممکن است  نتایج  حاصل از این جراحی تا پایان عمر باقی بماند.

معمولاً شما بعد از جراحی تا مدتی در این قسمت کبودی و ورم دراطراف چشم خود دارید که به مرور زمان برطرف  خواهد شود اما محو شدن زخم  ناشی از عمل برحسب پوست شما ممکن است چندین ماه طول بکشد. در طول این زمان مراقب آسیب دیدگی  پلک‌هایتان از نور مستقیم خورشید باشید.

برش جراحی پلاستیک پلک

محل برش در جراحی پلاستیک پلک برای پلک فوقانی بیشتردر چین پلک بالا  است و در پلک پایینی نیز در روی پوست فرد و نزدیک به محل رویش مژه های پلک انجام می شود.این برش ها بعد ازعمل بهخوبی محو می شوند.

بعد از جراحی پلاستیک پلک چه نکاتی را باید رعایت کنیم

بعداز انجام جراحی پلاستیک پلک در صورتی که مشکلاتی مانند تنگی نفس ،درد قفسه سینه ،ضربان نامنظم قلب ، درد شدید در چشم ،خونریزی چشم ،مشکل در دید داشتید سریعا به پزشک مراجعه کنید.

جراحی پلاستیک پلک چیست

جراحی پلاستیک پلک واسکار

همان گونه که می دانید دربیشتر جراحی ها این امکان  برای شما وجود دارد که پس ازانجام جراحی در برخی افراد جای بخیه و عمل بر روی پوست فرد باقی بماند.

اما در جراحی پلک این را بدانید که اگر جراح تبحر لازم را در این زمینه داشته باشد. بعد از جراحی جای هیچگونه اسکاری باقی نمی ماند.

دوران نقاهت جراحی پلاستیک پلک

دوران نقاهت جراحی  پلک تقریبا به چند هفته زمان نیازدارد . بعد ازجراحی شما ممکن است دچار کبودی، تورم، قرمزی و برخی موارد دیگر در روزهای بعد از جراحی  شوید .داروهای ضد التهاب به  شما  کمک می کند این موارد تا حد زیادی کاهش یابد.

شما با رعایت دستورالعمل هایی  پزشک خود می توانید هر چه سریعتر بهبود یابید تا علاوه بررسیدن به نتیجه مطلوب دوران نقاهت و ریکاوری را طی کنید.

هزینه جراحی پلاستیک پلک چقدر است

هزینه جراحی پلاستیک پلک همان گونه که میدانید بیشتر به مهارت وتبحر جراح ،منطقه‌ای که کلینیک در آن قرار دارد بستگی دارد نوع جراحی که قرار است فرد انجام دهد درهزینه جراحی پلاستیک پلک تا ثیر گذار است وبرای جراحی های زیبایی  قیمت مشخصی وجود ندارد.

اما به این نکته توجه داشته باشید که جراحی پلک برای افرادی که بیماری‌های خاص چشم و یا بیماری‌های زمینه‌ای جدی دارند و افرادی که از داروهای ضد انعقادی دارند مناسب نیست زیرا شما نمی توانید داروهای خود را برای مدت کوتاهی قطع  کنید و همچنین افرادی که به طورمکرر تاتو های را در اطراف چشم و ابرو داشته اند انجام این گونه جراحی ها برای آنها خطرناک است .

هزینه جراحی پلاستیک پلک

مزایای  انجام جراحی پلاستیک پلک

انجام  جراحی زیبایی پلک  باعث می شود چهره  فرد جذاب تر شود که این امر باعث می شود اعتماد به نفس فرد افزایش می یابد  با انجام این جراحی پف زیر چشم و کیسه‌های زیر پلک پایین و افتادگی پوست پلک بالا، رفع خواهد شد و همین امر موجب  جوان‌ترو زیباتر شدن فرد خواهد شد.

یکی از مهمترین مزیت جراحی پلاستیک پلک برطرف شدن افتادگی پلک و رفع مشکلات بینایی است . با انجام جراحی پلک تمام اسکار ناشی از جراحی پلک در چین طبیعی پلک پنهان خواهد شد به‌طوری که  این اسکار غیر قابل تشخیص بعد از جراحی نخواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *