تزریق چربی به صورت

تزریق چزبی به صوزت

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت از روشهای جوانسازی است که برای زیبایی صورت استفاده می شود . انجام این روش زیبایی باعث بالا رفتن و سفت شدن بافت ها ی پوست شما خواهد شد. به طورکلی اگر حجمی از پوست شما به دلیل پیری کاهش یافته است می توانید از روشهای جوانسازی تزریق چربی به صورت استفاده کنید.

تزریق چزبی به صوزت

می توان گفت که تزریق چربی به صورت  یکی از ایمن ترین روش های زیبایی است .و می توان گفت که  این روش جوانسازی صورت اقدام مهمی برای جوان سازی صورت است که یک روش غیرتهاجمی و ایمن محسوب می شود.

نحوه تزریق چربی به صورت چگونه است ؟

تزریق چربی به صورت  روش سریع و آسان برای جوانسازی پوست است .نحوه انجام آن به این گونه است که در ابتدای کار پزشک محلهایی که قرار است تزریق انجام شود را مشخص و علامت گذاری می کند.

تزریق چربی برای بیشتر افراد به کمک  بی حسی موضعی و به شکل سرپايی انجام می گيرد. در تزریق چربی به صورت از هیچ  بخيه ای استفاده نمی شود و چربی به وسيله سوزن درمحل مورد نظر تزريق می شود

البته این نکته مهمی است که بدانید تزریق چربی بر خلاف تزریق ژل خطرجابجائی و آلرژی را برای بدن ندارد چون پزشک از چربی بدن خود فرد استفاده می کند ودرحقیقت  از یک جای بدن فرد برداشته شده و به جای دیگر انتقال داده می شود. در شرایط استریل این روش هیچگونه خطرعفونت یا انتقال بیماری ندارد چون از خود فرد گرفته می شود.

پزشک  برای تزریق چربی به صورت ازچربی های نواحي مقاوم به رژيم و ورزش مثل پهلو ها، شكم،‌ باسن استفاده می کند در نتیجه اين چربی پس از تزريق در قسمت هایی مثل صورت به آسانی با رژيم و يا ورزش آب نخواهد شد .

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت چه کاربردی دارد

یکی از مهم ترین کاربرد های چربی  استفاده از تزریق چربی، تزریق آن به قسمتهای مختلف صورت است که برای دستیابی به اهداف گوناگون انجام می شود مهمترین کاربردهای تزریق چربی به صورت به شرح زیر لیست کرد:

-رفع خط خنده و اخم

-حجم دادن به  لب ها

-حجم دادن به گونه ها

– فرم دهی به چانه در صورت داشتن مشکل

-رفع چین و چروک صورت

-اصلاح جای زخم، فرو رفتگی ها صورت

-زاویه دار کردن فک تحتانی

-صورت کشیده را بصورت گرد دراوردن

-پر کردن گودرفتگی اطراف چشمها

تزریق چربی چقدر دوام دارد

درمورد ماندگاری و دوام  تزریق چربی  باید گفت که ماندگاری این تزریق بیشتر به تکنیک های که قرار است تزریق  انجام شود بستگی دارد.نواحی در بدن که کمترین تحرک و بالاترین خون رسانی را دارد بیشترین ماندگاری را برای فرد به همراه دارد.حداکثر ماندگاری درنواحی پیشانی، زیر چشم، گونه و پشت دست  بیشترین ماندگاری را برای فرد دارد. اما ماندگاری  در ناحیه لب و خط اخم  کمتر از نواحی دیگر است.

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت چه مزایای دارد

-به طور کلی مزيت تزریق چربی به صورت نسبت به روشهای دیگر جوانسازی  بیشتر است .یکی از مهمترین مزیت های آن استفاده چربی از خود بدن فرد است پزشک شما می تواند هرحجمي كه بخواهد چربی را از بدن فرد برداشت کند.

-از مزيت مهم ديگر تزریق چربی به  صورت که می توان به آن اشاره کرد این است که این تزریق بسيار نرمال به نظرمي رسد در صورتی که ژل و يا پروتز خیلی طبیعی نمی باشد و قابل تشخيص است كه چیزی در صورت وجود  دارد.

– امكان ايجاد عفونت تزریق چربی به صورت نسبت به روشهای دیگربسیار کم است.

-ايجاد آلرژی كه در ژل ها شايعه است در تزریق چربی وجود ندارد وازمزيت های مهم تزریق چربی به صورت است.

نتایج  تزریق چربی به صورت

نتايج  حاصل از تزريق چربی به صورت بیشتر به تكنيک و مهارت  پزشک بستگی دارد و اگر این روش به درستی انجام نشود چربی برای مدت چند هفته بيشتردر بدن باقی نخواهند ماند .بنابراین می توان گفت که نتایج تزریق چربی در صورت به تکنیک انجام و مهارت پزشک شما  بستگی دارد و اگر فرد این تزریق را به درستی انجام ندهد چربی فقط برای مدت 2 تا 3 هفته بیشتر دوام  نخواهد آورد و جذب بدن شما می شود پس سعی کنید تزریق چربی را نزد متخصص پوست ومو در تهران انجام دهید.

قبل از تزریق چربی چه نکاتی را رعایت کنیم

نکاتی که باید قبل از عمل رعایت کنید این است که حتما باید با پزشک خود قبل از تزریق یک جلسه مشاوره داشته باشید و در صورت داشتن بیماری خاص با پزشک خود در این زمینه مشورت کنید زیرا پزشک با توجه به معاینه و سابقه بیماری ها شما دستورات لازم را ارائه می دهد.اما چند نکته مهم را قبل از تزریق چربی به صورت رعایت کنید:

– قبل و بعد از عمل  بدن خود رامرطوب نگه دارید.

– شش هفته قبل از عمل سیگار نکشید.

-از مصرف آسپیرین، داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) مانند آدویل، موترین و آلیو و رژیم های غذایی حاوی ویتامین و داروهای هومیوپاتی اجتناب کنید زیرا این مواد خونریزی را در افراد افزایش می دهد.

آیا تزریق چربی به صورت درد دارد ؟

به طور کلی تزریق چربی به صورت درد کمتری نسبت به تزریق در باسن و سینه برای فرد  دارد. زیرا میزان چربی کمتری به صورت تزریق می شود. اما در هر شرایطی استفاده از مسکن های خوراکی و تزریقی موجب کنترل کامل درد می شود. در نتیجه می توان گفت تزریق چربی به صورت درد غیرقابل تحمل و سختی ندارد.

از چه مناطقی از بدن چربی برداشته می شود

محل مناسب برداشتن چربی در افراد مختلف متفاوت می باشد . اما همن طور که در بالا اشاره شد چربی هایی که به رژیم غذایی مقاوم هستند بهترین گزینه برای تزریق چربی هستند. به طور کلی تقریبا می توان گفت که از چربی زیر پوستی تمام مناطق بدن برای این منظورمی توان استفاده کرد. پهلوها، ران ها، کنار زانو و زیر شکم معمولا چربی مقاوم نسبت به رژیم غذایی  هستند.

تزریق چربی به صورت

نیازبه چند جلسه  تزریق چربی به صورت داریم

تزریق چربی در هر ناحیه از بدن به جلسات مختلفی نیاز دارد در مورد تزریق های محدود مثل تزریق لب، ممکن است یک مرتبه تزریق کافی باشد. اما در موارد گسترده تر برای این که به نتیجه دلخواه برسید معمولا باید 2 الی 4 بار تزریق انجام دهید. برخی از پزشکان، بار اولی که چربی را لیپوساکشن می کنند، مازاد مورد نیاز را نگه می دارند تا در تزریق های بعدی استفاده کنند. اما برخی نیز در هر بار تزریق از چربی جدید استفاده می کنند.

معایب تزریق چربی به صورت

تزریق چربی  مانند هر روش جوانسازی دارای معایبی نیز برای فرد می باشد اگر تزریق چربی توسط متخصص پوست ومو انجام شود کمترین عارضه را برای فرد به همراه خواهد داشت در اینجا به برخی از معایب تزریق چربی به صورت اشاره شده است.

-یکی از عوارض مهم تزریق چربی به صورت تورم در ناحیه تزریق و ناحیه برداشت چربی است. البته بیشتر تورم ها درچند هفته اول برطرف می شود.

-کبودی هم در محل تزریق چربی و هم در محل برداشت چربی در بیشتر افراد دیده می شود. در اغلب موارد در ناحیه تزریق ظرف یک هفته برطرف می شود.

تزریق چربی به صورت

در آخر باید گفت که تزریق چربی به صورت از سالها پیش مورد توجه بیشتر افراد قرار گرفته است .این روش ماندگاری ودوام بسیارطولانی نسبت به تزریق ژل وجراحی کشیدن پوست دارد که عوارض نسبتا زیادی هم برخوردار است به همین دلیل بین پزشکان و بیماران در چند سال اخیر محبوبیت چند برابرداشته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *