بهترین جراح پلاستیک سینه

بهترین جراح پلاستیک سینه

بهترین جراح پلاستیک سینه  ، کسی است که علاوه بر دوره جراحی عمومی باید  دوره فوق تخصص پلاستیک را نیز با موفقیت سپری کرده باشد وهمچنین  مدرکی معتبر از مراکز دانشگاهی معتبربرای این کار کسب کرده باشد ودر زمینه جراحی های زیبایی و پلاستیک تجربه ،مهارت و تبحر کافی داشته باشد.

 

 

 

یکی از نکاتی که قبل از جراحی سینه  بسیار اهمیت دارد و باید بیماران قبل از انجام جراحی زیبایی سینه به آن توجه کافی داشته باشد این است که جراح سینه ای را انتخاب نمایند که علاوه بر داشتن تخصص و تبحر در زمینه جراحی سینه تکنیک های روز دنیا را بداند و آنها را به کار بگیرد ، جراح سینه باید تمام تلاش خود را نماید که بهترین راه حل را به کار بگیرد تا سلامتی بیمار حفظ گردد و بیمار پس از عمل نهایت رضایت را نیز داشته باشد .

 

ویژگی های بهترین جراح پلاستیک سینه

موضوعی که بسیار اهمیت دارد تخصص و تحصیلات جراح می باشد. یک جراح پروتز سینه باید فوق تخصص جراحی زیبایی پلاستیک باشد و یا حدالامکان متخصص دراین حوزه باشد.

جراح عمومی نمی تواند مورد مناسبی برای چنین جراحی پراهمیتی باشد. جراح پروتز سینه باید با آناتومی بدن و سینه فرد کاملا آشنا باشد ، یک اشتباه می تواند خسارت جبران نا پذیری را برای فرد به همراه داشته باشد.

 

برای تشخیص مهارت و تجربه بهترین جراح پلاستیک سینه می توانید از اطرافیان و افرادی که توسط  جراح مورد نظر شما جراحی شده اند پرس و جو کنید..  سعی کنید حتما حضوری با این افراد صحبت داشته باشید.

این حق شماست که از نتیجه جراحی های پزشکتان اطلاع داشته باشید تا با اطمینان و اعتماد کامل زیر دست توانمند آن جراحی کنید. جراحی سینه با دلایلی مختلفی انجام می شود که در اینجا به برخی از آنها اشاره شده است.

 

 

بزرگ کردن سینه‌ها با پروتز

 

این روش زیبایی اخیراً دربین بانوان بسیار محبوبیت پیدا کرده است. در این جراحی، متخصص جراحی سینه، پروتزی از جنس سالین و یا سیلیکون در سینه‌ها قرار خواهد داد.

بهترین جراح پلاستیک سینه

 

برای جراحی بزرگ کردن سینه‌ها با پروتز، زوشهای مختلفی پیش روی عمل سینه قرار دارد تا فرم نهایی سینه را رقم بزند. پیش از این جراحی شما می‌توانید در جلسه مشاوره انتظارات خود را از شکل نهایی سینه خود بیان کنید.

 

 

این موضوع در انتخاب سایز پروتزی که استفاده خواهد شد به پزشک شما کمک خواهد کرد. همچنین بر اساس انتظارات شما، بهترین دکتر جراح سینه می‌تواند در الگوی برش نیز تغییراتی انجام داده تا کمترین میزان زخم در بدن بیمار معلوم باشد.

در این جراحی، پروتزها به وسیله شیارهای بسیار کوچک زیر سینه، در بدن بیمار قرار خواهند گرفت.

 

 

 

جراحی کوچک کردن سینه‌ها

سینه‌های بسیار بزرگ می‌تواند باعث گردن درد و کمردرد درزنان شود. همچنین، عرق‌سوز شدن نیز یکی دیگر از مشکلات این دسته مراجعه کننده به بهترین جراح پلاستیک سینه است.

در صورتی که به بهترین جراح پلاستیک سینه مراجعه کرده باشید، پزشک می‌تواند به راحتی فرم ظاهری سینه شما را تغییر داده و شرایط رسیدن به نتیجه مطلوب و مطابق میل شما را فراهم کند.

بهترین جراح پلاستیک سینه در این عمل، می‌تواند از لحاظ درمانی و زیبایی به بیمار کمک کند. چراکه علاوه بر اینکه بیمار را از مشکلات کمردرد و … رها می‌کند، می‌تواند فرم زیبا و دلخواهی را نیز برای سینه‌های بیمارمراجعه کننده ایجاد کند.

 

در این نوع جراحی، بافت اضافه سینه برداشته شده و نیز هاله سینه به قسمت‌های بالاتر انتقال داده می‌شود. برخی این جراحی را با لیفت سینه اشتباه می‌گیرند. این در حالی است که در جراحی لیفت سینه، از بافت سینه کم نشده و اندازه سینه‌ها تغییری نخواهد کرد.

بهترین جراح پلاستیک سینه

 

بهترین جراح سینه چه خصوصیاتی باید داشته باشد ؟

برای کسب نتایج مطلوب از جراحی زیبایی سینه باید جراحی سینه توسط فوق تخصص پلاستیک انجام دهید تا عوارض و خطرات احتمالی ناشی از عمل جراحی سینه را به حداقل ممکن برساند.

 

بهترین جراح پلاستیک سینه باید هدف فرد را از انجام جراحی زیبایی سینه مورد بررسی قرار می دهد و یک دیدگاه کلی از  نتیجه جراحی سینه به فرد می دهد تا فرد بتواند راجع به انجام آن تصمیم گیری نماید. بهترین جراح سینه باید جراحی سینه را متناسب با بدن هر فرد انجام دهد و بهترین شیوه را برای هر فرد انتخاب نماید.

 

جراح سینه با تجربه قبل از اقدام به عمل جراحی سینه فرد متقاضی را در مورد سابقه مصرف دارو خاص یا داشتن بیماری خاص مورد بررسی قرار می دهد. بهترین جراح زیبایی سینه با مهارت و تجربه خود در روش های مدرن پزشکی به درمان می پردازد و برای دستیابی به نتایج مطلوب تر و داشتن جراحی سینه ایمن توصیه های لازم را به فرد خواهد داشت.

 

 

اقدامات قبل و بعد از جراحی سینه

-داشتن آگاهی کامل در مورد اقداماتی که قبل و بعد از جراحی سینه باید رعایت نمایید باعث ایجاد نتایج مطلوب و تسریع در روند بهبودی در فرد خواهد شد. اولین اقدام قبل از جراحی سینه انتخاب بهترین جراح پلاستیک سینه با تجربه است.

بهترین جراح پلاستیک سینه

 

 

-از مصرف داروهایی که باعث اختلال درانعقاد خون می شود از قبیل قرص های آسپرین به مدت دو هفته خودداری نماید.

 

 

 

-چنانچه بیماری خاصی دارید یا داروی خاصی استفاده می کنید یا حتی به دارو یا ماده خاصی حساسیت دارید جراح سینه خود را مطلع سازید.

-از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی خودداری نمایید.

– شب قبل از جراحی سینه استحمام نمایید، شام سبکی میل کنید و از 12 شب به بعد از خوردن و آشامیدن خودداری کنید.

– بعد از جراحی سینه تغذیه خود را  با نوشیدن مایع شروع کنید تا آب از دست رفته بدن شما جبران شود.

-کبودی و تورم بعد از عمل سینه طبیعی است و بعد از مدتی کبودی ازبین می رود و تورم به مرور زمان کاهش می یابد.

 

 

نکاتی که بیماران در ارتباط با انجام جراحی سینه باید بدانند

سلامتی عمومی این افراد باید در حد قابل قبول و خوب باشد. عمل جراحی سینه برای فردی که مشکلات زمینه‌ای مانند قلبی ، ریوی ، کبدی ، کلیوی ، عصبی روانی  دارد و این مشکلات بررسی و کنترل نشده‌اند می‌تواند خطرناک باشد.

در افراد بالای ۳۵ سال و در صورت وجود سابقه فامیلی یا شخصی در سن پایین‌تر بهتر است قبل از عمل ماموگرافی و یا سونوگرافی سینه انجام پذیرد.

بهترین جراح پلاستیک سینه

 

– قرص ضد بارداری در فاصله دو هفته قبل تا دو هفته بعد از عمل سینه نباید مصرف شود.

– استعمال هر نوع دخانیات روی کیفیت زخم اثر منفی دارد.

– در یک هفته اول بعد از عمل جراحی حرکات بازوها و تنه نباید شدید و ناگهانی باشد اما محدودیت حرکت وجود ندارد و شما می‌توانید راه بروید و کارهای روزمره را به آرامی انجام دهید.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *