بهترین جراح پروتز سینه

بهترین جراح پروتز سینه

بهترین جراح پروتز سینه

 

بهترین جراح پروتز سینه ، قبل از جراحی  باید  تمام اطلاعات لازم و مورد نیاز انجام جراحی سینه ، مراقبت های قبل و بعد از جراحی و عوارض احتمالی را برای بیمار به طور کامل توضیح  دهد .

 

 

بهترین جراح پروتز سینه

 

جراح با توجه به مهارت و تجربه ی که در این زمینه کسب کرده است ، با معاینات و بررسی های لازم وضعیت سینه ی بیمار وسلامت او را مورد ارزیابی قرار می دهد و در صورت تشخیص مضربودن این جراحی ، پزشک بیمار را از انجام چنین عملی منع خواهد کرد .

 

در جراحی پروتز سینه ، جراح ماهر و با تجربه تمامی اطلاعات لازم را در مورد برش های سینه جهت جای گذاری پروتز و انواع پروتز در اختیار بیمار قرار می دهد تا بیمار با دید بازتری در مورد انجام این جراحی تصمیم بگیرد .

 

جراحی سینه

جراحی سینه  یکی از جراحی های زیبایی و یا ترمیمی سینه محسوب می شود که قادر است با برطرف کردن عیوب سینه تاثیر به سزایی در رفع مشکلات وزیبایی وتناسب اندام سینه  برای شما داشته باشد. این را بدانید که جراحی سینه نه تنها در بین بانوان بلکه در برخی موارد برای رفع بزرگی سینه آقایان  نیز انجام می شود که به آن جراحی کوچک کردن سینه مردان یا ژنیکوماستی گفته می شود

 

بعد ازاینکه جراحی سینه برای فرد انجام شد ، این جراحی باعث می شود اعتماد به نفس فرد بالا رود ومی توان گفت که این جراحی در زیبایی وتناسب اندام سینه افراد بسیار تاثیرگذار است.

 

 

 

معمولا  میزان رضایت بیماران  از جراحی سینه بعد از جراحی  در بیشتر افراد بالا است و بلافاصله پس از عمل نتیجه مشخص می شود .در کل روشهای جراحی عبارت است ازبزرگ کردن سینه های کوچک،کوچک کردن سینه های بزرگ، بالا بردن سینه یا لیفت سینه، کوچک کردن سینه آقایان است.

 

 

 

نقش بهترین دکتر پروتز سینه

 

بهترین دکتر پروتز سینه باید برخی از مشخصات زیر را داشته باشد

-قبل از جراحی جلسه ای مشاوره با فرد متقاضی پروتز سینه داشته باشد. در این جلسه درباره معایب و مزایای این جراحی و مراقبت های لازم بعد از عمل اطلاعاتی به بیمار داده می شود.

-در جلسه مشاوره جراح  به بررسی دقیق سینه ها می پردازد و در صورتی که فرد دارای شرایط لازم برای عمل نمی باشد او را در جریان می گذارد .

-از بهترین مارک پروتز سینه برای این عمل استفاده می کند.

– قبل از جراحی مناطقی که باید برش داده شود اندازه گیری کرده و نشانه گذاری می کند.

 

 

بهترین جراح پروتز سینه

 

 

 

چگونه بهترین جراح پروتز سینه را انتخاب کنیم ؟

 

اگر قصد انجام  عمل پروتز سینه را دارید و همچنین  به دنبال راهکارهای مختلف برای پیدا کردن بهترین جراح پروتز سینه درتهران می باشید.

متقاضیان جراحی سینه باید برخی سوالات را درباه جراح سینه خوب بدانند.

 

– جراح سینه خوب  چه کسی است؟

 

-جراح سینه خوب  چه ویژگی هایی دارد؟

 

– جراح سینه خوب در ایران چه کسی است؟

 

در این مقاله به برخی از خصوصیات بهترین جراح پروتز سینه درتهران اشاره شده است که شما را در انتخاب بهترین جراح سینه کمک خواهد کرد.

 

 

مشاوره قبل از پروتز سینه

 

مشاوره قبل از عمل پروتز سینه باید  پیش از جراحی پروتز سینه در ارتباط با نوع و سایز پروتز سینه به توافق برسند

در این جلسه ، بیمار به لحاظ فیزیکی و روحی مورد بررسی و معاینه جراح قرار می گیرد و در صورت برخورداری از سلامت کامل جسمی و روحی می تواند تحت عمل جراحی پروتز سینه قرار بگیرد.

 

 

 

ضمنا در جلسه مشاوره ، جراح متخصص در رابطه با اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از عمل پروتز سینه توضیحات کاملی را به بیمار ارائه می دهد که طبیعتا بیمار با رعایت این توصیه ها می تواند به نتایج بهینه ای از جراحی پروتز سینه دست پیدا کند.

 

دوره نقاهت و مراقبت های بعد از پروتز سینه

 

به طور کلی جراحی پروتز سینه، جراحی پیچیده ای است و طول دوره نقاهت آن به شرایط فیزیکی و بدنی بیمار بستگی دارد. در اینجا به برخی از مراقبت های که فرد باید انجام دهد اشاره شده است.

-استراحت در منزل تا حد امکان و بازگشت به محل کار بعد از بهبودی کامل  انجام فعالیت های شدید بدنی مانند خم و راست شدن ها، بلند کردن اجسام سنگین و ورزش کردن، به مدت چهار تا شش هفته ممنوع است.

-عدم وارد آمدن فشار به سینه ها و بخیه ها در طول دوره نقاهت، خوابیدن بر روی سینه ها ممنوع است.

-جهت محافظت از بخیه و فرم گیری بهتر سینه ها از سینه بند مخصوص استفاده کنید.

-عدم شست و شوی سینه ها تا زمانی که پانسمان بر روی سینه ها قراربگیرد. بعد از برداشتن پانسمان، محدودیتی برای استحمام وجود ندارد.

 

نتایج جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه، نتایج خوبی برای فرد به همراه دارد و بیمار بلافاصله بعد از عمل، در اندازه و حجم سینه تغییر را احساس خواهد کرد.

 

نکته ای که باید ذکر کنیم این است که بعد از انجام جراحی پروتز سینه، بدن به رشد خود ادامه خواهد داد  و پروتزها به گونه ای طراحی شده اند که تا پایان عمر سالم و سفت باقی می مانند . تنها در صورتی که فرد خواهان در آوردن پروتز و یا بزرگ تر شدن سینه ها است می تواند برای تعویض اقدام کند.

 

بهترین جراح پروتز سینه

انواع پروتز های سینه کدام است؟

همان گونه که می دانید  پوسته ی خارجی یا پوشش تمام پروتزها از سیلیکون ساخته شده است. اگرچه، ماده ی پر کننده ی موجود می تواند متفاوت و از مواد مختلف باشد که این مواد عبارتند از : آب نمک، ژل سیلیکون خالص که خود به دو دسته ژل ساده و ژل منسجم تقسیم می شود.

 

 

کدام عمل جراحی سینه برای من مناسب است؟

بهترین دکتر پروتز سینه و جراح سینه به شما خواهد گفت  که عمل های جراحی سینه متفاوت می باشند و هر بیمار با توجه به جنسیت و نیازی که دارد ممکن است به یکی از جراحی های سینه نیاز داشته باشد. مثلا کسانی که سینه های بزرگی دارند ،عمل جراحی ای انجام می دهند  که منجر به کوچک کردن سینه های آن ها شود و برایشان مناسب است .همچنین آنها می توانند عمل جراحی سینه را همزمان با لیفت سینه نیز،نزد بهترین جراح سینه در تهران انجام دهند.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *