بهترین جراح سینه

بهترین جراح سینه

بهترین جراح سینه

بهترین جراح سینه باید دارای برخی خصوصیات وویژگی ها است .شما می توانید برای انتخاب جراح سینه قبل از هر اقدامی با مراجعه حضوری به مطب جراح فوق تخصص پلاستیک و دیدن بیماران قبلی که جراحی سینه انجام داده اند صحبت کنید.

 

 

بهترین جراح سینه

 

یک جراح سینه خوب از همان ابتدا سلامت فرد را در اولویت کار خود قرارمی دهد وهدف فرد را ازانجام عمل جراحی سینه بررسی می کند و با توجه به مهارت و تجربه  خود و به کمک تکنیک های مدرن پزشکی به درمان و جراحی سینه بیمارخواهند پرداخت.

 

ویژگی جراح سینه خوب

بهترین جراح سینه با انجام روش های مختلف فرم دهی و زیباسازی سینه را متناسب با بدن هر فرد را ایجاد خواهد نمود.

برای به حداقل رسیدن عوارض و خطرات احتمالی ناشی از جراحی سینه باید جراحی سینه ، توسط فوق تخصص پلاستیک انجام شود.

زیرا بهترین جراح فوق تخصص پلاستیک با توجه به دانش ومهارت لازم وهدف فرد از جراحی سینه بهترین روش را انتخاب کرده و یک دیدگاه کلی از نتیجه جراحی سینه به فرد خواهد داد.

همچنین در جلسه مشاوره  به تمام سوالات فرد در مورد جراحی سینه با صبر و حوصله پاسخ خواهد دارد  و در مورد اقدامات قبل و مراقبت های بعد از جراحی سینه توصیه های لازم را گوشزد خواهد کرد

 

 

برای انجام پروتز سینه چه شرایطی داشته باشیم

اولین نکته ای که بهترین جراح سینه در تهران قبل ازجراحی باید به ان توجه کند  این است که بانوان و دختران حتما  باید در سن 18 سال تمام  این جراحی را انجام دهند ،پس می توان گفت که حداقل سن پروتز 18 سال تمام است .

 

بهترین جراح سینه

 

در صورتی که از سینه های خود احساس نارضایتی دارید ویا به دلیل کاهش وزن شدید در سینه های شما کاهش سایز سینه نیز اتفاق افتاده است شما می توانید پروتز سینه را انجام دهید.

 

بهترین جراح سینه در تهران بسته به اینکه  که شما چه  شرایط بدنی دارید و انتظارات شما از پروتز سینه چیست،پروتزسینه مناسب را انتخاب می کند.

 

 

انواع جراحی سینه

برای انجام جراحی سینه روشهای گوناگونی وجود دارد که در اینجا به برخی از ۀنها اشاره شده است

 

-جراحی بزرگ کردن سینه این نوع از جراحی سینه برای افزایش سایز سینه انجام می گیرد.

-جراحی کوچک کردن سینه مناسب افرادی است که به دلیل بزرگی بیش از حد سینه ها مشکلاتی از قبیل درد قفسه سینه دارند این افراد که با انجام جراحی کوچک کردن سینه می توانند سینه هایی با ابعاد مناسب با چهارچوب بدن داشته باشند.

-جراحی بازسازی سینه : این نوع از جراحی برای آن دسته از افرادی که به منظور درمان سرطان بخشی یا بافت کامل سینه خود را از دست داده اند، روشی مناسب است.

 

بهترین جراح سینه

 

 

 انتخاب بهترین دکتر پروتز سینه

در صورتی که قصد انجام جراحی سینه و پروتز سینه را دارید می توانید دکتر پروتز سینه  را ازبین  دوستان و اطرافیان پرس و جو کنید.

و یا اینکه  با جستجو دراینترنت لیستی از جراحان سینه موفق را تهیه نمایند و با مراجعه به سایت جراحان زیبایی سینه پزشکان مختلف  را از لحاظ میزان  تخصص ، مهارت و میزان تجاربی که دارند مورد بررسی قرار دهید ودرنهایت بهترین دکتر پروتز سینه  را انتخاب کنید.

روش دیگرهم این است که به مطب جراح سینه مورد نظرخود بروید و نمونه کارهای مراجعین قبلی را ببینید و با نحوه کار پزشک مورد نظر خود آشنا شوید.

و همچنین با بیمارانی که در فواصل زمانی مختلف پس از جراحی سینه به مطب آمده اند صحبت کنید و میزان رضایت افراد را از انجام عمل جویا شوید تا بتوانند تصمیمم درست را جراحی داشته باشید.

 

کدام عمل جراحی سینه برای من مناسب است؟

جراح سینه خوب باید در ابتدا این آگاهی را به بیمار بدهد که عمل های جراحی سینه متفاوت وجود دارد و جراح با توجه به جنسیت و نیازی که دارد.

یکی از روشهای جراحی سینه را که مناسب شما است را به شما پیشنهاد می دهد.به عنوان مثال کسانی که سینه های بزرگی دارند  عمل جراحی ای انجام می دهند.

که موجب به کوچکی سینه آن ها خواهد شد این افراد همچنین می توانند عمل جراحی سینه را همزمان با لیفت سینه نیز انجام دهند.

در عوض افرادی که سینه های کوچکی را دارا میباشند و یا سینه های آن ها به علت سرطان سینه یا حوادث آسیب دیده است می توانند عمل سینه ای  مانند پروتز سینه را انجام دهند که عیوب سینه  آن ها رفع شود.

افراد می توانند به مطب یک جراح فوق تخصص پلاستیک  مراجعه کنند وبیماران قبلی را که عمل  جراحی زیبایی سینه انجام داده اند را از نزدیک ببینند و میزان رضایتمندی افراد را جویا شوند.

جراح سینه

 

نقش بهترین جراح سینه

بهترین جراح سینه باید مشخصات و ویژگی هایی داشته باشد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

– بهترین جراح سینه باید قبل از جراحی ،جلسه مشاوره ای با بیمار داشته باشد و در این جلسه درباره معایب و مزایای این جراحی و مراقبت های لازم بعد از جراحی  اطلاعات لازم را به بیمار بدهد.

– بهترین جراح سینه ،سینه های بیمار را به دقت بررسی  می کند و اگرتشخیص دهد  که فرد برای عمل شرایط لازم را ندارد به بیمارقبل از هر اقدامی گوشزد می کند.

-دکتر جراح سینه باید از بهترین مارک پروتز سینه برای جراحی استفاده نماید.

-دکترجراح سینه باید قبل ازجراحی ،مناطقی که می خواهد برش داده شود را نشانه گذاری کند.

 

 

 

 

شرایط انجام پروتز سینه

اولین نکته ای که بهترین جراح سینه در تهران باید آن را در نظر بگیرد این است که بانوان و دختران حتما  باید در سن 18 سال تمام  این جراحی را انجام دهند ،پس می توان گفت که حداقل سن پروتز 18 سال تمام است .

اگر از سینه های خود احساس نارضایتی دارید ویا به دلیل کاهش وزن شدید در سینه های شما کاهش سایز سینه نیز اتفاق افتاده است شما می توانید پروتز سینه را انجام دهید.

 

بهترین جراح سینه در تهران بسته به اینکه  که شما چه  شرایط بدنی دارید و انتظارات شما از پروتز سینه چیست،پروتزسینه مناسب را انتخاب می کند.

 

 

بهترین جراح سینه

جراحی سینه زیبایی برای چه کسانی مناسب است؟

 

جراحی سینه زیبایی برای خانمم هایی که دارای سینه‌های بزرگ و پهن هستند، ولی  اندازه مطلوبی دارند مناسب است. همچنین با جراحی سینه زیبایی می‌توان سینه‌هایی را که دچار کاهش حجم و یا سفتی شده اند اصلاح نمود.

 

همچنین می‌توان به کمک جراحی سینه افتادگی نوک، زیبایی سینه، و هاله سینه‌ها را از بین برد، به خصوص اگر تا اندازه زیر چین سینه قرار گرفته باشند. نتیجه جراحی زیبایی سینه  ، کانتور سینه (حد فاصل سینه‌ها) جوان‌تر خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *